تغییرات بزرگ در استقلال/ دلخوری شدید ستاره استقلال!

به گزارش ساناپرس، دلخوری شدید ستاره استقلال!
بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران ابراز نارضایتی کرد. هافبک باتجربه استقلال می‌گوید مدیران باشگاه برای بازیکنانی که قراردادشان را کاهش نداده‌اند، پولی واریز نکرده‌اند!

آرش رضاوند بعد از تساوی استقلال مقابل شمس آذر قزوین درباره این مسابقه بیان کرد: بازی زیبایی بود. ما موقعیت‌های زیادی ساختیم، اما نتوانستیم نتیجه کامل بگیریم و امیدوارم در بازی بعدی جبران کنیم. وقتی گل دوم را زدیم، موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم که تبدیل به گل نشد. با این حال کمی تمرکز ما را گرفتند.

او درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس اعلام کرده اند رقم قرارداد استقلالی‌ها کاهش پیدا نکرده، گفت: نمی‌خواهم زیاد درباره این موضوع حرف بزنم، اما چرا چنین چیزی امکان‌پذیر نیست؟! یک نفر خانه خودش را می‌فروشد؛ ما نمی‌توانیم پنج یا ۱۰ درصد از قرارداد خودمان را کم کنیم؟

هافبک استقلال درباره درگیری‌های رسانه ای میان اعضای استقلال و پرسپولیس در هفته‌های اخیر تاکید کرد: این یک جنگ روانی است که تمرکز تیم ما را بگیرند. این مسئله تأثیر خاصی نداشته و چیز خاصی نبوده است.

رضاوند درباره برخورد خود با بازیکن شمس آذر که باعث شد با برانکارد از زمین خارج شود، تصریح کرد: بازیکن حریف با سر به سر من زد. دست من شُل شد و چیزی نمی‌فهمیدم.

وی در واکنش به پرسش یک خبرنگار که پرسید چه منظوری از گرفته شدن تمرکز داشت، گفت: ما قراردادی داشتیم که قرار شد رقم آن را کم کنیم و در حال مذاکره بودیم. با این حال برای ما چند بازیکن که هنوز قراردادمان را کم نکرده بودیم، پولی نزدند و مبلغی به حساب بقیه بازیکنان واریز کردند! این یک کار بسیار زشت و غیرحرفه‌ای است!

رضاوند در پایان درباره اینکه با سیدحسین حسینی درباره کاهش قرارداد صحبت کرده، افزود: انگار عادتی وجود دارد که باید قراردادم را کم کنم و بعد پولم را بدهند! مگر می‌شود برای همه پول بزنند و پولی به ما چهار، پنج نفر ندهند؟ من راضی بودم که قراردادم را کاهش بدهم، اما با این شرایط که بخواهند مرا تحت فشار قرار بدهند، دیگر (برای کاهش رقم قرارداد) راضی نیستم!

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی