ضرر هنگفت به تیم آبی ها / خشم یحیی کار دست استقلال داد!

2 دیدگاه

به گزارش ساناپرس؛ ضرر هنگفت به تیم آبی ها / خشم یحیی کار دست استقلال داد!

مدیران کنونی و قبلی باشگاه استقلال بر سر مسائل مالی با یکدیگر دچار اختلاف نظر شده‌اند.

استقلال مشکلات مالی فراوانی دارد و بخشی از آن در واقع ارثیه‌ای است که از مدیریت قبلی به علی خطیر و همکاران کنونی رسیده است اما همین مسئله موجب شده تا پیرامون برخی مسائل میان مدیران حال حاضر و روسای قبلی اختلاف نظر ایجاد شده و حتی کار به امور قضایی هم کشیده شود.

در همین راستا علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال روز جمعه در برنامه ورزش و مردم مدعی شد باشگاه استقلال از یکی از مدیران سابق بابت قضیه دستمزد رافائل سیلوا شکایت کرده و تاکید دارد عدم پرداخت به موقع دستمزد این مدافع برزیلی که باید هر دو ماه یک بار پرداخت می‌شد، اشتباه بزرگی بوده که به استقلال ضرر میلیاردی زده است. با توجه به اینکه ماجرای سیلوا در دوره مدیرعاملی حجت کریمی رقم خورد و همه می‌دانند این دو مدیر رابطه خوبی با یکدیگر ندارند، به احتمال فراوان طی روزهای آینده مدیرعامل سابقه استقلال با مدیر کنونی این باشگاه یک کشمکش حقوقی جدی خواهند داشت.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

2 دیدگاه.

  • شاهین
    2023-11-03 19:56

    اینا که مدیر نیستند.آخه آجرلو از فوتبال چه میداند؟کریمی چی؟ یا همین خطیر اینها مامور در فوتبال هستند برای کنترل اوضاع.هر چقدر هم گند بزنند مهم نیست.مگر مدیران سیاسی کم ضربه به اقتصاد این مردم زدند؟ چکارشون کردند؟

  • شاهین
    2023-11-03 19:57

    راستی رو شدن گند کاری اینها چه ربطی به یحیی داشت؟

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی