جنگ استقلالی ها برای جذب این ستاره / تور نکونام پاره شد

3 دیدگاه
به گزارش ساناپرس، جنگ استقلالی ها برای جذب این ستاره / تور نکونام پاره شد
ابوالفضل جلالی بر اساس خبرهای رسیده به فدراسیون فوتبال مدرک داده و به نظر یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی بعدی تیم ملی باشد. ابوالفضل جلالی در بازی با آلومینیوم اراک بعداز مدت‌ها درترکیب ثابت تیم استقلال به میدان آمد و به واسطه ی نمایش خوب دراین بازی از سوی کادر فنی تیم ملی به اردوی بعدی دعوت شد.ابوالفضل جلالی در فصل جاری در بازی با صنعت نفت و در هفته ابتدایی هم در ترکیب ثابت استقلال به میدان آمد. او در این مسابقه پاس گل داد و در نهایت پیروزی تیمش را با نتیجه ۳-۱ جشن گرفت.

جلالی که بازیکن محبوب کارلوس کیروش بود و به همین خاطر بازی در جام جهانی و در برابر آمریکا را تجربه کرد، به نظر می‌رسد به واسطه نمایش خوب در بازی با آلومینیوم اراک در مصاف با شمس آذر هم یکی از یازده بازیکن اصلی جواد نکونام باشد.با حضور ابوالفضل جلالی در اردوی تیم ملی رقابت در جناح چپ سخت تر و داغ تر می شود.
چرا که احسان حاج صفی و میلاد محمدی هم در اردوی تیم ملی حضور دارند. رقابت بازیکن استقلال با برادر هم تیمی اش (میلاد محمدی) درنوع خود جالب خواهد بود.

اخبارورزش
استقلالپربازدیدنکونام

3 دیدگاه.

 • حامد
  2023-11-05 01:36

  بازیش دوزار نمی ارزد بی مهابا حمله می‌کند پشتش خالیه برا ضد حمله وباز شدن دروازه حسینی سوراخ

 • ابی دل
  2023-11-05 11:18

  خب تو جیره خوره تیم حکومتی هستی

 • رضاقلی نژاد
  2023-11-05 14:36

  این همون بازیکنیه که وقنی مربی بدنامشوو فهگیدمیخوادبره پرسپولیس فوری باهاش تمدیدکردولی تاقبل ازاین اصلامحل بهش نمیذاشتن معلوم شدکه چطورپرسپولیس سکوی پرتاب خیلی ازبازیکناس

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی