وام فوری/ وام قرض الحسنه فوری/ وام۵۰۰ میلیونی دولت برای همه مردم + جزییات تسهیلات

12 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، وام فوری/ وام قرض الحسنه فوری/ وام۵۰۰ میلیونی دولت برای همه مردم + جزییات تسهیلات
بانک رفاه کارگران در طرح حرکت برای مشتریان خود افدام به ارائه وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان با سود ۴ الی ۲۲ درصد می کند. سقف این وام برای اشخاص حقوقی ۳ میلیارد تومان است و دوره بازپرداخت نیز حداکثر ۳۶ ماهه (۳ سال) می باشد.

به نقل از روابط بانک رفاه، وام / وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و امروزه یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می‌نمایند. وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌ های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.
بانک رفاه کارگران در طرح حرکت برای مشتریان خود افدام به ارائه وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان با سود ۴ الی ۲۲ درصد می کند. سقف این وام برای اشخاص حقوقی ۳ میلیارد تومان است و دوره بازپرداخت نیز حداکثر ۳۶ ماهه (۳ سال) می باشد.

ابتدا باید بدانید که وام طرح حرکت, مشتریان بانک رفاه که دارای حساب جاری بدون دسته چک یا سپرده سرمایه‌ گذاری کوتاه‌ مدت هستند را شامل می شود و سقف وام برای اشخاص حقیقی ۵۰۰ میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی ۳ میلیارد تومان است.

برای اینکه مشمول دریافت این وام شوید نیاز به سپرده دارید و به سپرده شما بر حسب میانگین ۳، ۶ و ۹ ماهه وام تعلق می گیرد و سود وام از ۴ درصد تا ۲۲ درصد نیز بر اساس ماندگاری سپرده شما تعیین می شود.

شرط دیگر برای دریافت وام ۵۰۰ میلیونی طرح حرکت بانک رفاه این است که شما به بانک بدهکار نباشید و همچنین تا بحال چک برگشتی نیز نداشته باشید و برای دریافت وام بتوانید ضمانت های قابل قبول را به بانک ارائه دهید که می تواند ضامن رسمی باشد. البته اینکه چه ضمانت های دیگری می توان برای این وام ارائه داد به خوش حسابی شما و تصمیم شعبه مورد نظر بانک رفاه بستگی دارد.

همچنین برای دریافت این وام, ۱۰۰ هزار تومان بابت تشکیل پرونده و اعتبارسنجی از شما درخواست می شود.

مهلت زمانی افتتاح حساب نیز به منظور بهره مندی متقاضیان از طرح حرکت بانک رفاه تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ امکان پذیر می باشد.
اقساط وام طرح حرکت بانک رفاه چقدر است؟
با توجه به اینکه سقف وام طرح حرکت بانک رفاه ۵۰۰ میلیون تومان و میزان سود آن از ۴ تا ۲۲ درصد و حداکثر اقساط ۳۶ ماهه است و با فرض اینکه سود وام شما سالانه ۴ درصد باشد مبلغ قسط هر ماه شما ۱۴,۷۶۱,۹۹۲ تومان خواهد بود که باید به مدت ۳ سال پرداخت کنید و کل سود وام در این سه سال ۳۱,۴۳۱,۷۳۰ تومان می شود و با این حساب کل مبلغی که شما برای وام ۵۰۰ میلیونی در ۳۶ ماه باید به بانک برگردانید ۵۳۱,۴۳۱,۷۳۰ تومان می شود.

برای اشخاص حقوقی که مشمول وام طرح حرکت بانک رفاه هستند سقف وام ۳ میلیارد تومان است و اقساط ماهیانه در این حالت ۸۸,۵۷۱,۹۵۵ تومان و کل سود وام در ۳ سال ۱۸۸,۵۹۰,۳۸۰ تومان می شود.

دریافت وام ۵ میلیاردی بانک سپه با سود ۸ درصدی
مشتریان بانک سپه این امکان را دارند با سپرده گذاری کوتاه مدت عادی حداقل دو ماهه یا حداکثر ۱۲ ماهه در یکی از شعب این مجموعه، تا ۲۰۰ درصد سپرده خود وام دریافت کنند. این تسهیلات تحت عنوان طرح «نگین آتیه» ارائه شده است.

به نقل از رده، آن دسته اشخاصی که مایل به دریافت وام طرح نگین آتیه هستند باید بدانند که سقف این تسهیلات ۵ میلیارد تومان و کف آن ۲ میلیون تعیین شده است. افراد به منظور درخواست این تسهیلات باید حداقل ۱ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات مسدودی سپرده است اما در مدت زمان انسداد حساب به آن سود یک درصدی تعلق می‌گیرد. سود این وام بین ۸ تا ۲۳ درصد اعلام شده و به ازای کاهش هر ۹ قسط، یک درصد از سود تسهیلات کم می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به ۶۰ ماه می‌رسد.

با توجه به حداکثر مبلغ وام، مدت زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان هر قسط ۱۴۰ میلیون و ۹۵۲ هزار و ۳۵۵ تومان است. کل سود تسهیلات به ۳ میلیارد و ۴۵۷ میلیون و ۱۴۱ هزار و ۳۲۷ تومان می‌رسد. مجموع رقم وام و سود آن نیز ۸ میلیارد و ۴۵۷ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۳۲۷ تومان خواهد بود.

بانک سپه با ارائه طرح وام نگین آتیه چه اهدافی را دنبال می‌کند؟
هدف اصلی بانک سپه از ارائه چنین تسهیلاتی، حفظ رقابت پذیری در بازار پول و پوشش مدیریت شده نیازهای تسهیلاتی گروه مشتریان هدف بانکداری خرد و اصناف، بهبود وضعیت مدیریت نقدینگی و رشد جریان‌های نقد ورودی پایدار از طریق تجهیز منابع و تداوم بخشی به خودگردانی منابع و مصارف طرح‌های سپرده – تسهیلاتی و… است.

اخباراقتصاد
پربازدیدوام
 

12 دیدگاه.

 • مجتبی
  2023-11-04 18:41

  تمام وام‌های کل بانک‌ها ی کشور برای پولدارها کارمندان اعم از کارمندان بانک، ادارات دولتی وادارات خاص هست بقیه مردم هیچ وامی نمیگیرند.

 • ناشناس
  2023-11-05 01:29

  دروغگو های کثیف

 • بویری
  2023-11-05 20:26

  کجای این وام مال همه است.همه که ۵۰۰ تومن ندارن اونی که ۵۰۰ داره توفکر وام کلانه ما که تو فکر ۵۰۰ تومن هستیم هم که نمیتونیم امتیاز جمع کنیم. پس مال همه نیست

 • مسعود
  2023-11-07 00:13

  مرگ بر دروغگو

 • مسعود ملک
  2023-11-07 19:24

  داداش من بانک صادرات رفتم یه خانمی اومد گفت که 60, میلیون تومان پس انداز داره،رئیس بانک صادرات گفت وام نمی تونی بگیری ،فقط می تونی برداشت کنی!!!!! بانک ملی خودم دو هفته ی پیش رفتم سوال کردم درمورد وام گفتند که هیچ وامی نداریم ….این وام شما هم مال پولدار هاست نه مای بی پول

 • ناشناسی
  2023-11-08 21:07

  وام در مقابل سپرده
  پولت میگیرن و از پولت وام میدن

 • سارینا
  2023-11-08 21:49

  چقدر دروغ بسه دیگه

 • عبدالله خدایی
  2023-11-09 00:08

  سلام .من یه خونه. نیمه کار دارم داخل روستا پول ندارم تکمیلش کنم..۱۰۰ ملیون وام میخوام چکارکنم..توان مستعجری نداریم .خونه ندارم وسایل داخل زیر زمینی..وام میخوام.صدقه نمیخوام… وام میخوام.

 • هرمستاجر۱۰۰ متر زمین دهند مستاجری ریشه کن میگردد مسئولین اگربخواهند
  2023-11-10 02:45

  400بدید همه برسه

 • ناشناس
  2023-11-10 07:03

  فقط دروغ نگو بگو این امتیاز مال پولدارله

 • مرتضی زحمتکش
  2023-11-10 23:09

  قوچان

 • ناشناس
  2023-11-11 07:26

  اگه ایقد پول داشته باشم که قسط بدم دیگه خودمو گرفتار ای کاغذ بازیهای الکی نمیکنم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی