دریافت وام / وام فوری بانک ملی / وام 300 میلیونی بدون سود با اقساط بلند و آسان + نحوه ثبت نام

به گزارش ساناپرس؛ دریافت وام / وام فوری بانک ملی / وام 300 میلیونی بدون سود با اقساط بلند و آسان + نحوه ثبت نام

مشتریان بانک ملی که مایل به دریافت وام قرض الحسنه از این مجموعه هستند، امکان درخواست تسهیلات طرح «مهربانی» را دارند. این تسهیلات در کمترین زمان ممکن به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

افرادی که خواهان وام قرض الحسنه طرح مهربانی هستند حتما باید در یکی از شعب بانک ملی حساب مخصوص این طرح را افتتاح کنند. ضمنا به منظور دریافت این تسهیلات باید حداقل یک ماه و حداکثر ۱۲ ماه از مدت زمان سپرده گذاری متقاضی گذشته باشد. مشتریان برای سپرده گذاری دریافت این تسهیلات نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک ملی ندارند، بلکه کافی است از طریق سامانه بام نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند. وام ۳۰۰ میلیون تومانی طرح مذکور سودی ندارد و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. با توجه به میزان سپرده گذاری، مدت زمان بازپرداخت متفاوت است اما در کل از ۶۰ ماه بیشتر نمی‌شود.

لازم به ذکر است افراد با ارائه یک ضامن رسمی مورد پذیرش بانک امکان دریافت این وام را دارند. در صورتی که به هر دلیلی شخص امکان دریافت این تسهیلات را پیدا نکند یا از دریافت آن صرف نظر کند، می‌تواند امتیاز دریافتی را به بستگان درجه یک خود انتقال بدهد.

بانک ملی طی شش ماهه نخست امسال چقدر وام ازدواج پرداخت کرده است؟

بانک ملی علاوه بر ارائه طرح‌های تسهیلاتی مختلف، همواره در پرداخت وام‌های تکلیفی نیز پیشگام دیگر بانک‌ها حرکت می‌کند. این بانک براساس گزارش اعلامی بانک مرکزی، در نیمه نخست سال جاری در زمینه پرداخت وام ازدواج بین شبکه بانکی کشور پیشتاز بوده است. طبق آمار موجود، این مجموعه تا پایان شهریورماه سال جاری ۷۹ هزار و ۳۲۸ فقره وام برای متقاضیان تسهیلات ازدواج پرداخت کرد.

اخباراقتصاد
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی