بازیکن پرسپولیس به سیم آخر زد/ سروش رفیعی خشک و تر را با هم سوزاند!

بدون دیدگاه

به گزارش ساناپرس، بازیکن پرسپولیس به سیم آخر زد/ سروش رفیعی خشک و تر را با هم سوزاند!

سروش رفیعی در واکنش به حواشی ایجادشده میان تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت: ابتدا کلی می‌گویم این دعوای بازیکنان، مربیان و باشگاه‌ها مدتی است که زیاد شده. فدراسیون فوتبال یکسری قوانین را وضع کرده که خنده نه بلکه گریه دارد و پر از اشتباه است. فدراسیون برای خودش سقف می‌گذارد و مثلا چهار قانون می‌آورد که باشگاه‌ها را مجبور کند که فدراسیون را دور بزنند و بعد باشگاهی که اشتباه کرده است فدراسیون نامه‌های او را امضا می‌کند و برایش کارت صادر می‌کند. بعد این‌جا این‌گونه بازی ها شروع می‌شود. یک تیم از تیم دیگر شکایت می‌کند امتیاز او را کسب می‌کنند و سپس همین موضوع بالعکس اتفاق می‌افتد. پس از این موضوعات فدراسیون ما را می‌خواهد امتیاز کسب می‌کند و از ما پول می‌گیرد تا تلاشمان زیر سوال رود و هواداران ناراحت شوند. تهش هم هیچ اتفاق خاصی در این مورد نمی‌افتد.

او افزود: اولین ایراد این است که بازیکنان در فوتبال کنار هم نیستند. مربیان در فوتبال کنار هم نیستند. ما جایی را نداریم که صدای خود را به آن‌جا برسانیم تا بگوییم آقای فدراسیون عزیز یکسری چیزها را برایمان روشن کنید. فدراسیون شما که جواب نمی‌دهید اما دوستانه برایمان برخی موارد را روشن کنید. چرا اتحادیه بازیکنان نداریم؟ مگر ما بد این فوتبال را می‌خواهیم؟

رفیعی همچنین گفت: خیلی از جوان‌ها اکنون که در فوتبال حضور دارند آینده‌شان خراب خواهد شد. بازیکنان هیچ تسهیلاتی بابت بازیکن‌بودنشان از سوی فدراسیون فوتبال دریافت نمی‌کنند. فدراسیون از ما درصد دریافت می‌کند اما نه بیمه می‌شویم نه پولی می‌گیریم. بعدا خبرهایی خواهید شنید که یک باشگاه که از من درصد کم کرده از او پولم را دریافت کردم. هیچ‌جای دنیا چیزی به نام حق فدراسیون نداریم. قطعا بازیکنان دیگر می‌توانند عین من پول خود را دریافت کنند. آقا شما یک دلیلی برای ما بیاورید که باید بازیکنان حق فدراسیون را بدهند. اصلا کجای دنیا چنین چیزی وجود دارد. حالا این پول را می‌دهیم باید بگویم که این حق فدراسیون برای بازیکنان چه سودی دارد؟ چرا می‌گویند ورزشگاه آزادی خراب است و دیگر در تهران زمینی وجود ندارد که در آن بازی کنیم؟ چرا باید شهرستان بازی کنیم؟ چرا VAR وجود ندارد؟ این پول‌ها کجا می‌رود؟ چه اتفاقی برای این پول‌ها می‌افتد؟ یک حساب سرانگشتی کنید که ببینید این حق فدراسیون یک عدد قابل توجهی می‌شود. این پول نوش جانتان اما حداقل یک سال از این پول را برای زیرساخت این ورزش خرج کنید. اگر شما زیرساخت‌ها را قوی کنید قطعا دیگر بحث‌هایی بین تیم‌ها وجود نخواهد آمد. مثلا فرض کنید یک آفسایدی را به نفع ما بگیرند. این باعث می‌شود که خیلی‌ها بگویند پرسپولیس حکومتی است و… این موضوع باعث آشوب و جنجال بین تماشاگران می‌شود. هفته بعد این موضوع برای استقلال و سپاهان تکرار می‌شود. این موضوع سهوا اتفاق می‌افتد و بعد بازیکنان اعتراض می‌کنند که با احضار کمیته انضباطی روبه‌رو می‌شوند

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed