بازیکن پرسپولیس روی استقلالی ها را کم کرد

به گزارش ساناپرس، بازیکن پرسپولیس روی استقلالی ها را کم کرد
پرسپولیس در شرایطی در خانه و مقابل تیم ده نفره صنعت نفت آبادان دو امتیاز از دست داد که محمد عمری بهترین نمایش فصلش را ارائه داد.

به گزارش مشرق، با وجود اینکه پرسپولیس در آخرین دقیقه مسابقه برتری خود را از دست داد اما می توان بهترین بازیکن میدان و تقابل این تیم با صنعت نفت را از بین بازیکنان سرخپوش انتخاب کرد و این بازیکن کسی نیست جز محمد عمری.

وینگر کوچولوی پرسپولیس از ابتدای این مسابقه فوق العاده انرژیک و توانمند در زمین ظاهر شد و اصلا شبیه عمری بازی با ملوان نبود.عمری که ابتدا به عنوان وینگر و سپس در نقش مهاجم سایه بازی کرد در این مسابقه بارها به قلب دفاع حریف زد ، در بین مدافعان صنعت توپ گرفت، موقعیت ساخت و دفاع فشرده میهمان را بهم ریخت.

عمری با شوت خود قبل از پایان ربع نخست نیمه دوم نیمه دوم گل مساوی را به زیبایی به ثمر رساند تا نخستین گل فصلش برای پرسپولیس گل مهمی باشد.او در صحنه منجر به پنالتی و گل دوم تیمش هم همکاری فوق العاده‌ای با دانیال اسماعیلی فر داشت و در ثبت این گل هم تاثیر گذاشت.

با این وجود نمایش فوق العاده عمری تحت تاثیر تساوی لحظه آخری و تلخ پرسپولیس از نگاه ها دور ماند و این بازی درخشان به درد او و تیمش نخورد.به نظر می رسد پرسپولیس برای پیروزی در این مسابقه و ایجاد اختلاف با تیم ده نفره صنعت نفت به سه تا محمد عمری نیاز داشت .

منبع: ورزش سه

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس