کام یحیی شیرین شد / بهترین فرصت برای تیم پرسپولیس/ استقلال ده سال موقعیت نشناس!

به گزارش ساناپرس، کام یحیی شیرین شد / بهترین فرصت برای تیم پرسپولیس/ استقلال ده سال موقعیت نشناس!
نیمه اول دیدار شمس آذر و استقلال با برتری تیم میهمان به پایان رسید.
دو تیم شمس آذر و استقلال در هوایی بارانی و در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین به مصاف هم رفتند که نیمه اول این مسابقه با برتری یک بر صفر شاگردان نکونام به پایان رسید.

داور: یاسر همرنگ

کمک‌ها: علی اکبر نوری و وحید سیفی

کارت زرد: رحمان جعفری از شمس آذر / مهدی مهدی پور از استقلال

کارت قرمز: –

گل: کوین یامگا (25 -پنالتی) برای استقلال

ترکیب شمس آذر

علیرضا جعفرپور، محمدرضا رضایی، سعید کریمی، هومن ربیع‌زاده، حسین گودرزی، علی آزادمنش، پوریا سرآبادانی، صادق آلبوصبیح، امیرمحمد نسایی، رحمان جعفری و علی اصغر اعرابی

سرمربی: سعید دقیقی

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی، مهرداد محمدی، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، آرمان رمضانی، ابوالفضل جلالی و آرش رضاوند

سرمربی: جواد نکونام

لحظات حساس

دقیقه 3

مهرداد محمدی روی یک توپ بلند، پشت مدافعان شمس آذر صاحب توپ شد و پا به توپ خودش را به داخل محوطه جریمه حریف رساند اما تعلل او باعث شد مدافع شمس آذر توپش را دفع کند. محمدی در این صحنه به خاطر درگیری باری تصاحب توپ روی زمین افتاد که استقلالی‌ها اعتقاد به پنالتی داشتند اما داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 9

مهرداد محمدی توپ زمینی ارسال شده از روی نقطه کرنر را بدون مزاحمت در محوطه جریمه حریف به سمت دروازه زد اما توپ پس از برخورد به مدافعان شمس آذر با اختلاف کم از روی دروازه این تیم به بیرون رفت و دوباره تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 10

ضربه سر آرمان رمضانی در محوطه جریمه شمس آذر را جعفر پور در آغوش کشید.

دقیقه 22

رحمان جعفری توپ ارسالی روی محوطه جریمه استقلال را با ضربه سر به سمت دروازه حسینی زد اما توپ او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 23

داور بازی با اعلام خطا روی یامگا یک ضربه پنالتی را به سود استقلال گرفت. بازیکن فرانسوی استقلال نیز پشت این ضربه پنالتی ایستاد و در دقیقه 25 با ضربه‌ای موافق جهت دروازه‌بان اما مهار نشدنی، توپ را تبدیل به گل اول بازی کرد.

دقیقه 29

در غفلت مدافعان استقلال، کریمی ضربه سری را به سمت دروازه حسینی زد اما توپ او به شکل خطرناک از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 31

شوت جعفری از روزی ضربه ایستگاهی در کنار محوطه جریمه استقلال با دفع مدافعین این تیم تبدیل به اوت دستی شد.

دقیقه 32

سیدحسین حسینی با خروجی به موقع، توپ بلند ارسالی روی تیر دوم را پیش از اینکه به بازیکن حریف برسد، روی هوا جمع کرد.

دقیقه 33

مهرداد محمدی پا به توپ وارد محوطه جریمه شد اما ضربه پس از برخورد به مدافعان شمس آذر برگشت داده شد. در ادامه ابوالفضل جلالی خودش را به توپ رساند و شوت خطرناکی را روانه دروازه حریف کرد اما دوباره توپ به مدافعین شمس آذر برخورد کرد و تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 34

ضربه سر آرمین سهرابیان روی توپ ارسالی از نقطه کرنر، به شکلی خطرناک از کنار دروازه شمس آذر به بیرون رفت.

دقیقه 43

ارسال خطرناک در محوطه جریمه استقلال از جلوی پای سعید کریمی عبور کرد تا توپ به گودرزی برسد اما این بازیکن نیز در دهانه دروازه حسینی و درحالیکه مزاحمتی نداشت، با شوتی محکم، فقط فضای بالای دروازه را شکافت!

اخبارورزش
استقلالپربازدیدپرسپولیسیحیی گل محمدی
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی