رسمی| تعیین تکلیف نهایی سهام عدالت این افراد / واریز سود سهام عدالت به حساب ورثه

به گزارش ساناپرس، رسمی| تعیین تکلیف نهایی سهام عدالت این افراد / واریز سود سهام عدالت به حساب ورثه

عضو فراکسیون سهام عدالت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۹ میلیون نفر سهام‌دار سهام عدالت در کشور داریم، از تعیین تکلیف سهام عدالت حدود ۳ میلیون متوفی خبر داد.

مهدی سعادتی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید رئیس سازمان بورس از یک کارخانه‌ شالیکوبی در بخش لاله‌آباد شهرستان با اشاره به قرار دادن سه کالای اصلی استان شامل برنج، کیوی و مرکبات در لیست بورس کالا اظهار کرد: اجرای این کار مراحلی دارد، موافقت اولیه آن گرفته شده و میزان سرمایه‌گذاری آن پذیرفته شده است.

وی با بیان اینکه هدف‌مان حذف دست دلالان و ارائه مستقیم کالاها به بورس است، با اشاره به برگزاری جلسه با معاون اول و وزیر اقتصاد، تصریح کرد: خرید برنج به میزان ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تن در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح و کار آن آغاز شده است.

عضو فراکسیون سهام عدالت مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت سود پرداخت سهام عدالت اظهار کرد: در حال حاضر ۴۹ میلیون نفر سهام‌دار سهام عدالت در کشور داریم.

وی با بیان اینکه ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از جاماندگان به این‌ جمع اضافه خواهند شد، گفت: به‌صورت نمادین از فرزندان چند شهید مدافع حرم به‌عنوان اعضای جدید رونمایی خواهد شد.

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف سهام عدالت حدود ۳ میلیون متوفی خبر داد.رئیس سازمان بورس نیز در این بازدید گفت: تمام تلاش مان تامین مالی و حمایت افرادی است که در انبارها قصد خرید برنج دارند تا شاهد اصلاح قیمت و کمک به کشاورزان باشیم.

مجید عشقی اظهار کرد: در بورس کالا این آمادگی را داریم که فروش مستقیم داشته باشیم تا دست دلالان کوتاه شود.

وی افزود: تمام تلاش مان تامین مالی و حمایت افرادی است که در انبارها قصد خرید برنج دارند تا شاهد اصلاح قیمت و کمک به کشاورزان باشیم.

اخباراقتصاد
پربازدیدسهام عدالت
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی