بازگشت سپاهان به صدر جدول!

به گزارش ساناپرس؛  بازگشت سپاهان به صدر جدول!
احتمال بازگشت امتیازات کسرشده به تیم فوتبال سپاهان قوت گرفت.مدتی قبل کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل تخلف سپاهان در عبور از سقف قرارداد جریمه 4 امتیازی برای این تیم در نظر گرفت و امتیاز این تیم از 12 به 8 کاهش پیدا کرد اما گفته می‌شود با پیگیری‌های انجام شده به احتمال زیاد ۴ امتیاز کسر شده از سپاهان در روزهای آینده به این تیم برمی‌گردد.

به نظر می‌رسد با توجه به اینکه این فصل برای اولین بار چنین قانونی گذاشته شده است هنوز مشکلات و کم و کاستی‌هایی در مورد اجرای این قانون وجود دارد و تیم سپاهان نیز با توجه به همین نقص‌های قوانین موفق شده قوانین را دور بزند.
همین موضوع و رعایت نشدن سقف قراردادها باعث شد که زردپوشان با جریمه روبه‌رو شوند و حال شنیده می‌شود تیم اصفهانی حاضر است هر کاری برای برگرداندن امتیازاتش انجام دهد که شنیده می‌شود تعامل خوبی بین باشگاه سپاهان و کمیته انضباطی صورت گرفته و زردپوشان با پایین آوردن قرارداد عیسی آل‌کثیر نشان داده که به دنبال شکستن این رأی و برگرداندن 4 امتیاز خود است.

یکی دیگر از نکات قابل توجه این رأی همین کسر 4 امتیاز (یعنی برای هر بازی یک امتیاز) است. در صورتی که اگر قرار بود طبق قانونی که از اول گذاشته شده بود باید تمام بازی‌ها 3-صفر به نفع رقیبان سپاهان اعلام می‌شد نه اینکه هر بازی فقط یک امتیاز.

منبع: همشهری آنلاین

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی