تعرض پیرمرد شیطان صفت دختر خردسال /به بهانه غذای نذری در دسته عزاداری

به گزارش ساناپرس، تعرض پیرمرد شیطان صفت دختر خردسال /به بهانه غذای نذری در دسته عزاداری

مرد شیطان صفت که پس از ربودن کودک شش ساله به او تعرض کرده و پس از آزار، پیکر نیمه جانش را در کنارجاده رها کرده بود، دستگیر شد.رسیدگی به این پرونده از وقتی شروع شد که پدر و مادر دختر خردسال به یکی از کلانتری‌های کرج مراجعه کردند و خبر ناپدید شدن دخترشان را به ماموران پلیس دادند.

مادر دخترک درحالی که اشک می‌ریخت گفت: دخترم نازگل با دوستانش مقابل در خانه به دسته عزاداری نگاه می‌کردند که بعد متوجه شدم دخترم ناپدید شده است و دوستان دخترم گفتند پیرمردی به بهانه غذای نذری دخترم را همراه خودش برده است

درحالی که موضوع گم شدن نازگل در دستور کار پلیس کرج قرار داشت، مدتی بعد مرد کارتن خوابی در حوالی محدوده شرکت سرم سازی پیکر نیمه جان دختر خردسالی را مشاهده کرد که کنار جاده افتاده است. این مرد که ناجی این دخترک بود با رساندن او به نزدیک‌ترین مرکز درمانی او را از مرگ حتمی نجات داد.

با پیدا شدن نازگل، پدر و مادرش خودشان را به بیمارستان رساندند و نازگل تحت مداوا قرار گرفت. نازگل که به شدت آسیب دیده و لحظات ناگوار و تلخی را تجربه کرده بود، گفت: من با بچه‌ها داشتم به دسته عزاداری نگاه می‌کردم که پیرمردی آمد و گفت که غذای نذری می‌دهد. من با او رفتم و بعد او دهانم را گرفت و به خانه اش برد…. به دنبال اظهارات نازگل، کارآگاهان جنایی خیابان‌های اطراف خانه نازگل را که متصل به دوربین مدار بسته بود، بررسی کردند و پس از تلاش‌های مستمر سرانجام توانستند رد پای روباه پیر را شناسایی کنند. همین کافی بود تا کارآگاهان پلیس آگاهی کرج درعملیاتی غافل گیرانه پیرمرد شیطان صفت را بازداشت کنند. بنا بر این گزارش، روباه پیر برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی کرج قرار گرفت.

روباه پیر که پس از دستگیری از زنده ماندن نازگل به شدت شوکه شده بود، پس از بازجویی‌های فنی لب به اعتراف گشود و با اعتراف‌های او بود که وی به دادسرا منتقل شد. بازپرس نیز به محض مطالعه پرونده و تحقیقات لازم دستور داد این روباه پیر به زندان منتقل شود. بازپرس اشد مجازات را برای این متهم شیطان صفت پیش بینی کرد.

نازگل شش ساله هم اکنون تحت مداوا قرار دارد. براساس اظهارات کادر پزشکی شش عمل جراحی سخت روی او انجام شده است. دراین مدت نازگل درد زیادی را تحمل کرده اما بیشترین درد او فشارهای روحی است که به وی وارد شده است.پدرومادر نازگل به شدت نگران آینده و سلامت دختر خردسال شان هستند.

اخبارجامعه
پربازدیدتجاوز

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی