دختر جوان اسیر طعمه شهوت دو جوان شیطان صفت!

بدون دیدگاه

به گزارش ساناپرس؛ دختر جوان اسیر طعمه شهوت دو جوان شیطان صفت!

رسیدگی به شکایت دختر 15 ساله به نام نگار با موضوع تجاوز در دستور کار قضایی قرار گرفت. با توجه به اینکه نگار در طرح شکایت خود ادعا کرده بود مورد تجاوز پسرهمسایه و دوست او قرار گرفته است، رسیدگی به پرونده در دستور کار شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت و متهمان و شاکی در دادگاه حاضر شدند. در ابتدای جلسه رسیدگی نگار در طرح شکایت خود گفت:«ما افغان هستیم و خانه ما در مهرآباد جنوبی است.مدتی قبل در خانه تنها بودم که پسر همسایه طبقه پایین من را صدا زد و گفت مادرش با من کار دارد.

اما وقتی وارد خانه شان شدم، دیدم که یکی از دوستان صمیمی او به نام مجید در خانه شان بود ولی خبری از مادرش نبود. بعد پسرهمسایه و دوستش به من تجاوز کردند اما من جرئت نکردم موضوع را به مادرم بگویم.»

مادر نگار در ادامه صحبت های دخترش گفت:«مدتی قبل متوجه شدم دخترم حالت طبیعی ندارد و وقتی او را نزد پزشک بردم تشخیص دادند که دخترم باردار است، خیلی شوکه شدم و ماجرا را از او پرسیدم که گفت پسرهمسایه و دوستش به او تجاوز کرده اند.» سپس پسرهمسایه در دفاع از خود گفت: «اتهامم را قبول ندارم، من هیچ ارتباطی با نگار نداشتم اما از رفت و آمدهای مشکوک او متوجه شده بودم که با یکی از پسران اقوامشان ارتباط دارد.»

مجید نیز در دفاع از خود گفت: «دختر جوان افغان چهارماهه باردار است، اما من دو هفته است از شهرستان به تهران آمده ام و می توانید این موضوع را استعلام کنید چون به راحتی قابل اثبات است.» با توجه به اینکه جنین نگار سقط شده است، با دستور دادگاه قرار شد دی ان ای جنین با متهمان تطبیق داده شود. رسیدگی به این پرونده در جریان تحقیقات ادامه دارد.

اخبارجامعه
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed