ترمیم حقوق کارکنان دولت آغاز شد/ اعمال افزایش حقوق از این ماه

بدون دیدگاه

به گزارش ساناپرس، ترمیم حقوق کارکنان دولت آغاز شد/ اعمال افزایش حقوق از این ماه
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: ما اگر بخواهیم می‌توانیم تا پایان این ماه ترمیم حقوق را انجام دهیم اما دولت هنوز ابلاغیه نداده است و نسبت به رأی دیوان تفسیر دیگری دارد. شهردار تهران نیز گفتند که این موضوع را از دولت پیگیری خواهد کرد.

مجید باقری در یکصد و هشتادمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ما نسبت به معیشت و جبران خدمت کارکنان بی تفاوت نیستیم، گفت: همکاران ما مشکلات معیشتی دارند، در همین راستا ما تأکید کردیم که در کمتر از هشت ماه به همه کارکنان وام کم بهره و بدون ضامن بدهند که ۲۸ هزار نفر از این تسهیلات استفاده کردند.

او افزود: زمینه ارتقاء کارکنان در شهرداری فراهم و جشن ۶ هزار نفری ارتقاء کارکنان برگزار شد، این به معنای افزایش حقوق است و به زودی افزایش حقوق کارکنان قراردادی را اعمال خواهیم کرد.

باقری با بیان اینکه ما اثبات کردیم که به دنبال جبران خدمت و ارتقاء کارکنان هستیم، گفت: چند روز گذشته کلنگ زنی مسکن آتش نشانان انجام و برای پرسنل نیز سه جلسه با حضور شهردار تهران برگزار شده است. دولت سال گذشته ابلاغیه‌ای به ما داد و ما در آن پیشتاز بودیم، امسال احکام افزایش حقوق در فروردین ماه صادر شد. امروز دیوان عدالت بخشنامه دولت را ابطال کرد، ما از آن تفسیری داشتیم، زیرساخت‌ها را ایجاد کردیم و اگر بخواهیم یک ساعت دیگر می‌توانیم آن را اجرایی کنیم.

معاون شهردار با تأکید بر اینکه ما تمام اقدامات را بر اساس بخشنامه‌های دولتی انجام دادیم، گفت: ما اگر بخواهیم می‌توانیم تا پایان این ماه ترمیم حقوق را انجام دهیم اما دولت هنوز ابلاغیه نداده است و نسبت به رأی دیوان تفسیر دیگری دارد. شهردار تهران نیز بر این موضوع تأکید داشتند و گفتند که این موضوع را حتماً از دولت پیگیری خواهد کرد.

او با بیان اینکه یکی از شهرداری‌ها اقدام به ترمیم حقوق کرده بود که بر اساس حکم سازمان بازرسی باید این مبلغ را بازگرداند، تصریح کرد: ما تا زمان پرداخت حقوق صبر می‌کنیم و با پیگیری‌های شهردار و اعضای شورا این ترمیم را در موعد مقرر انجام خواهیم داد.

اخباراقتصاد
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بلیط هواپیما

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی