چند ترفند که کمک می کنند همیشه خوش عکس باشید

به گزارش ساناپرس، چند ترفند که کمک می کنند همیشه خوش عکس باشید

بعضی به اشتباه تصور می کنند کار مدل ها صرفاً این است که زیبا باشند و به دوربین خیره شوند. با این حال، برای ثبت عکسی آنقدر خوب که مناسب رفتن روی جلد مجلات باشد، عمده ی کار به توانایی مدل در ژست گرفتن صحیح و مناسب بستگی دارد.

روزیاتو: بعضی به اشتباه تصور می کنند کار مدل ها صرفاً این است که زیبا باشند و به دوربین خیره شوند. با این حال، برای ثبت عکسی آنقدر خوب که مناسب رفتن روی جلد مجلات باشد، عمده ی کار به توانایی مدل در ژست گرفتن صحیح و مناسب بستگی دارد.

۱- چانه ی خود را جلو دهید

چند ترفند که کمک می کنند همیشه خوش عکس باشید

مشکل: در هر عکسی، گردن باید در دید باشد. از خم کردن سر خود به سمت جلو پرهیز کنید، در غیراینصورت، نگاه تان سنگین و ناخوشایند می شود.

راه حل: سعی کنید سر خود را اندکی عقب دهید. شاید کمی غیر طبیعی به نظر برسد، اما در این حالت گردن باریک تر دیده می شود و یک حس و حال شیک و متناسب بودن هم به تصویر کلی تان داده می شود.

۲- دست به سینه نشوید

چند ترفند که کمک می کنند همیشه خوش عکس باشید

مشکل: خم کردن سر بدون پایین آوردن شانه ها حالتی غیر طبیعی ایجاد می کند. دست به سینه شدن باعث می شود تصویر کلی تان حالتی محو و بی شکل پیدا کند.

راه حل: وقتی رو به دوربین قرار گرفتید، بدن خود کمی به یک سمت کج کنید. دست های خود را پایین بیاندازید و اندکی از بدن دور کنید. با این کار، گردن باریک تر به نظر می رسد و فرم کلی بدن مشخص تر می شود.

۳- به حالت بدن تان دقت کنید

چند ترفند که کمک می کنند همیشه خوش عکس باشید

مشکل: حتی یک قوز کردگی اندک هم باعث می شود گردن تان کوتاه تر و کمر پهن تر به نظر برسد.

راه حل: شانه های خود را طوری عقب دهید که تیغه های شانه ها (استخوان های مثلثی متصل به شانه ها در قسمت پشت) به هم نزدیک تر شوند، ستون فقرات تان را صاف کنید و عقب دهید. اگر نشسته اید، به صندلی تکیه ندهید. برای آنکه فرم کلی بدن تان مشخص تر باشد، سعی کنید مایل به دوربین بنشینید.

۴- زاویه ی خود را تغییر دهید

چند ترفند که کمک می کنند همیشه خوش عکس باشید

مشکل: وقتی طوری می نشینید که پاهایتان رو به دوربین قرار می گیرد، فرم کلی بدن تان بزرگ و زمخت به نظر می رسد. استفاده از یک زاویه ی اشتباه می تواند باعث شود دست ها و پاها کوتاه تر از آنچه که واقعاً هستند به نظر برسند.

راه حل: برای حل این مشکل کافی است زاویه ی خود را تغییر دهید، به طوری که اندکی مایل به دوربین بنشینید. برای آنکه تصویر پاهایتان با هم یکی نشود و بلندتر و باریک تر هم به نظر برسند، یک پا را اندکی بالاتر از پای دیگر قرار دهید.

۵- بالاتنه ی خود را بچرخانید

چند ترفند که کمک می کنند همیشه خوش عکس باشید

مکشل: اگر بالاتنه ی خود را آنقدری که باید رو به دوربین قرار ندهید، شانه ها گرد و باریک و کمر پهن تر به نظر می رسد. به علاوه، این کار باعث می شود فرم کلی بدن تان بزرگ به نظر برسد.

راه حل: بهترین کار این است که به شکل سه چهارم رو به دوربین بچرخید. با این کار کمر باریک و بالاتنه پهن تر دیده می شود.

اخبارسبک زندگیمد و زیبایی
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی