پرسپولیس و سپاهان نقره‌داغ می‌شوند!

به گزارش ساناپرس، پرسپولیس و سپاهان نقره‌داغ می‌شوند!
تکلیف دو پرونده مهم انضباطی مشخص خواهد شد.دو پرونده مهم انضباطی هم اکنون در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال در جریان است اما به دلیل آغاز لیگ قهرمانان آسیا و همچنین دستور رئیس فدراسیون فوتبال متوقف شد.

باشگاه سپاهان به رای کمیته انضباطی مبنی بر کسر ۴ امتیاز از این تیم اعتراض زده و موجب ارجاع این پرونده به کمیته استیناف شده و در سویی دیگر باشگاه آلومینیوم اراک از پرسپولیس به دلیل عبور از سقف قرارداد شکایت کرده و باشگاه استقلال نیز وعده داده از باشگاه پرسپولیس به همان دلیلی که آلومینیوم اراک طرح کرده شکایت خواهد کرد.

با دستور رئیس فدراسیون فوتبال ادامه رسیدگی به هر دو پرونده متوقف شده است. به این خاطر که تیم‌های سپاهان و پرسپولیس درگیر لیگ قهرمانان آسیا هستند و آرای انضباطی و مباحث مربوط به آن می‌تواند، موجب بر هم خوردن تمرکز تیم‌ها و عدم نتیجه گیری در این مسابقات شود.

بعد از تساوی سپاهان برابر نیروی هوایی بازیکنان تیم سپاهان رای صادره از سوی کمیته انضباطی را یکی از دلایل عدم پیروزی تیم در مصاف با نماینده عراق برشمردند. بعد از این اتفاق مهدی تاج دستور سکوت داد و از ارکان قضایی فدراسیون فوتبال هم خواست بعد از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به پرونده‌های انضباطی رسیدگی شود.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی