دستور جدید رئیسی به پرداخت مطالبات بازنشستگان

بدون دیدگاه

به گزارش ساناپرس، خبر مهم درباره ورود رئیسی به پرداخت مطالبات بازنشستگان

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از رئیس‌جمهور درخواست دارم که دستور رسیدگی به مطالبات بازنشستگان را صادر کند.

حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی با اشاره به تجمعات مختلف بازنشستگان در مناطقی از کشور در اعتراض به وضعیت معیشتی‌شان گفت: از رئیس‌جمهور درخواست دارم که دستور رسیدگی به مطالبات بازنشستگان را صادر کند؛ چراکه تورم چند ساله قدرت خرید بازنشستگان را کم کرده است.

وی در عین حال بیان کرد: ما می‌دانیم فشار هزینه‌ای بر بودجه دولت بالاست اما بازنشستگان هم حق دارند و باید برای تقویت قدرت خرید و پاسخ به مطالبات قانونی‌شان فکری کرد. منزلت بازنشستگان فراتر از آن است که با در دست گرفتن پلارکارد و نوشته‌های معیشتی مقابل سازمان‌های بازنشستگی و یا مراکز دولتی در مناطق مختلف کشور تجمع کنند.

نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بازنشستگان پس از عمری خدمت به کشور چشم انتظار یک حقوق متناسب با تورم موجود هستند؛ زندگی آبرومندانه حق بازنشستگان است و نمی‌شود این اصل قانونی را نادیده گرفت

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: روزی نیست چندین پیام بصورت مستقیم از بازنشستگان در خصوص مطالباتشان دریافت نکنیم بنده در مقام نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی اعلام می‌کنم که برای حل مشکلات معیشتی بازنشستگان به دولت کمک می‌کنم.

 

اخباراقتصاد
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed