جنایت فجیع در بیمارستان رسول اکرم/ مرد افغان جسد دوستش را تکه تکه کرد

بدون دیدگاه
به گزارش ساناپرس، جنایت فجیع در بیمارستان رسول اکرم/ مرد افغان جسد دوستش را تکه تکه کرد
ظهر روز ۵ مهرماه در یک تماس تلفنی از سوی عوامل انتظامی بیمارستان رسول اکرم با کلانتری ۱۴۲ کن، گزارش مرگ یک مرد جوان افغان مخابره شده که ماموران بلافاصله با حضور در بیمارستان تحقیقات اولیه را آغاز و بازپرس ویژه قتل محمدمهدی براعه از شعبه ۳ دادسرای امور جنایی را از این اتفاق مطلع میکنند.جسد مرد جوان افغان بعد از چندین ساعت در سردخانه بیمارستان پیدا شد.

ظهر روز ۵ مهرماه در یک تماس تلفنی از سوی عوامل انتظامی بیمارستان رسول اکرم با کلانتری ۱۴۲ کن، گزارش مرگ یک مرد جوان افغان مخابره شده که ماموران بلافاصله با حضور در بیمارستان تحقیقات اولیه را آغاز و بازپرس ویژه قتل محمدمهدی براعه از شعبه ۳ دادسرای امور جنایی را از این اتفاق مطلع میکنند.
پس از شنیدن این خبر با حضور در بیمارستان تحقیقات خود در مورد این حادثه وحشتناک را شروع کرده و در بررسی های ابتدایی مشخص می شود مرد افغان ساعت ۱ نیمه شب ۴ مهرماه وقتی غرق در خون بوده به بیمارستان مراجعه کرده و از هوش رفته و بعد از چند ساعت به کام مرگ فرو می رود.

عوامل بیمارستان وقتی میبینند شخصی برای تحویل جنازه به بیمارستان مراجعه نمیکند جسد او را به سردخانه منتقل میکنند، تا اینکه ظهر روز ۵ مهرماه یکی از دوستان مرد افغان پس غیبت چندین ساعته او به بیمارستان آمده و از مرگ او مطلع می شود.

دوست قربانی به بازپرس ویژه قتل گفت: ساعت ۱ نیمه شب ۴ مهرماه حمدالله با یکی از آشناهای قدیمی اش به نام رضا بر سر موضوعی باهم درگیر شدند که در حین درگیری رضا با یک سلاح سرد به طرز وحشتناکی به او حمله کرد و بعد سریع فرار کرد ما هم به دلیل اینکه ترسیده بودیم وارد دعوای آنها نشدیم، اما امروز وقتی دیدم که از حمدالله خبری نیست، نگران حالش شدم و دنبالش گشتم تا جسد او را در این بیمارستان پیدا کردم.

بازپرس براعه پس از شنیدن اظهارات دوست قربانی افغان با حضور در محل درگیری، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای بررسی علت اصلی مرگ و نوع سلاح به کار برده شده در این درگیری خونین را اعلام و همچنین دستور بازبینی فیلم دوربین های مداربسته محل درگیری، گرفتن اظهارات شهود و شناسایی هویت قاتل و دستگیری او را به پلیس آگاهی تهران صادر می کند

اخبارجامعه
پربازدیدقتل
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بلیط هواپیما

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی