این زن بی رحم شوهرش به شکل وحشتناک تنبیه کرد/ عکس

به گزارش خبرجو24؛ تنبیه عجیب زن بی رحم برای شوهرش/ زندانی کردن کودک ۱۳ ماهه را در فریزر + عکس

تنبیه عجیب زن بی رحم برای شوهرش/ زندانی کردن کودک ۱۳ ماهه را در فریزر +  عکس
 مادر 30 ساله برای تنبیه شوهرش، کودک 13 ماهه‌اش را در فریزر حبس کرد.

مدتی قبل شاردرا مک‌دونالد، مادری در اورگان آمریکا، وقتی دید همسرش به او و فرزند 13 ماهه‌اش بی‌اعتناست و خانه‌شان را ترک کرده، نقشه هولناکی کشید تا از این طریق همسرش را برگرداند. او برای عملی کردن نقشه‌اش از کودک بی‌گناهش استفاده کرد.این مادر بی‌رحم ابتدا فرزندش را در فریزر قرار داد و بعد او را زیر دوش آب برد و درحالی‌که از پاهایش گرفته بود، کودک بی‌گناه را زیر دوش آویزان نگه داشت؛ طوری که دیگر نمی‌توانست نفس بکشد. او از صحنه‌های شکنجه کودکش ویدئو گرفت و برای همسرش فرستاد و در فضای مجازی منتشر کرد.

شاردرا با انتشار این تصاویر تهدید کرد که اگر شوهرش به خانه برنگردد، به این کار ادامه خواهد داد. پدر کودک، با دیدن این تصاویر بلافاصله پلیس را در جریان قرار داد و خودش نیز راهی خانه شد. پلیس وارد ماجرا شد و زودتر از پدر به صحنه جرم رسید. وقتی مأموران پلیس رسیدند، صدای زنی را در داخل خانه می‌شنیدند که با صدای بلند فریاد می‎زد: تو ما را نمی‌خواهی. تو کودکت را نمی‌خواهی. پلیس در این شرایط شاردرا را درحالی‌که فرزند خیسش را در پتویی پیچیده و در آغوش گرفته بود، دستگیر کرد.

کمی بعد نیز پدر کودک رسید و ویدئویی را به پلیس نشان داد که نشان می‌داد زن جوان کودک خردسال‌شان را شکنجه می‌کرد. بدین‌ترتیب با اسناد و مدارکی که در محل حادثه توسط پلیس کشف شد، مادر بی‌ رحم دستگیر شد. در تحقیقات بعدی پلیس مشخص شد که شاردرا قبلا نیز به‌دلیل اقدامات مجرمانه محکوم شده است.

شاردرا در دادگاه بارها اعلام کرد که فقط خواستم همسرم را تنبیه کنم و ببینم که آیا او تسلیم می‌شود و به خانه بر می‌گردد یا نه؟ با این حال بعد از بررسی پرونده و اظهارات متهم، قاضی، این زن جوان را به اتهام بدرفتاری جنایی، به 30 روز بازداشت در بازداشتگاه مولتنومه اورگان در آمریکا محکوم کرد.

اخبارجامعه
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی