گولسیانی آرزوهای یحیی را بر باد داد/ از یک طرف کسر امتیاز از یک طرف برکناری درویش!

به گزارش ساناپرس، گولسیانی آرزوهای یحیی را بر باد داد/ از یک طرف کسر امتیاز از یک طرف برکناری درویش!
احتمال کسر امتیاز از تیم فوتبال پرسپولیس وجود دارد.، پرونده رسیدگی به تخلفات احتمالی باشگاه پرسپولیس در نقل‌وانتقالات تابستانی همچنان در کمیته انضباطی در جریان است. پس از کسر چهار امتیاز و جریمه سنگین باشگاه سپاهان به دلیل تخلفات رخ داده در ثبت قرارداد بازیکنان، با اعلام سازمان لیگ پرونده باشگاه پرسپولیس نیز در تاریخ ۲۲ شهریور ماه برای رسیدگی به کمیته انضباطی ارسال شد، موضوعی که با شکایت باشگاه آلومینیوم اراک نیز همراه شده و همچنان این پرونده در کمیته انضباطی در حال بررسی است.

در همین راستا شنیده می‌شود کمیته انضباطی هفته گذشته اولین جلسه رسیدگی ابتدایی به پرونده تخلفات پرسپولیس را برگزار کرده است و به دلیل ابهام در یک موضوع، پرونده را بار دیگر به کارگروه نظارت بر قراردادها بازگردانده و خواهان توضیح در خصوص یک ابهام شده است.

کارگروه نظارت بر قراردادها نیز توضیحات لازم را به کمیته انضباطی ارائه کرده و شنیده می‌شود امروز یا فردا نیز در جلسه‌ای دیگر کمیته انضباطی مجدداً پرونده باشگاه پرسپولیس را مورد بررسی قرار خواهد داد. بر اساس این گزارش، تخلف باشگاه پرسپولیس مربوط به قرارداد گیورگی گولسیانی است و سرخپوشان در قرارداد این بازیکن مالیات او را برعهده گرفته‌اند که این موضوع خلاف دستورالعمل کارگروه نظارت بر قراردادهاست.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی