فرزند سردار آزمون به دنیا آمد+همسر سردار آزمون کیست؟

به گزارش ساناپرس، فرزند سردار آزمون به دنیا آمد+همسر سردار آزمون کیست؟
سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران ساعاتی پیش پدر شد و تولد دختر خود را جشن گرفت.

مهاجم ایرانی آاس رم پدر شد. گفتتی است سردار آزمون که این فصل عضو باشگاه رم در ایتالیا است، نام دختر خود را «نوا» گذاشته است.

بیوگرافی کامل سردار آزمون

سردار آزمون متولد ۱۱ دی ۱۳۷۳ در گنبد کاووس، بازیکن فوتبال اهل ایران است. دانشجوی رشته مدیریت ورزشی در دانشگاه روسیه می‌باشد.

او یک ترکمن اصیل است که به این اصالت افتخار می کند. پدرش خلیل در حال حاضر به مربی گری والیبال مشغول است. مادرش خانه دار است و تنها یک خواهر بزرگتر به نام سولماز دارد که متاهل است.

یکی از بزرگ ترین شانس های سردار در زندگی ، داشتن پدری ورزشکار و نمونه بوده که دو بار موفق به دریافت عنوان بهترین بازیکن آسیا شده است و سال هاست مربی با سابقه والیبال است. پدرش از دوران کودکی سردار را مورد تمرین های ورزشی فراوانی قرار داده تا در شرایط آمادگی قرار بگیرد.

همسر سردار آزمون آناهیتا کریمی کیست؟

آناهیتا کریمی متولد ۲۱ آذر ۱۳۷۱ در تهران می‌باشد. او دانش آموخته رشته مدیریت در دانشگاه و دوران تحصیلش را در فرانسه در مدرسه بیوتی در رشته زیبایی گذارنده است و در حال حاضر در کنار مادرش در آرایشگاه و سالن زیبایی مشغول است. معروف شدن و شهرت این چهره به دلیل نامزدی با سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است.

آناهیتا کریمی در خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و تک فرزند است و مادرش آرایشگر حرفه‌ای بوده و دارای سالن زیبایی بسیار مجهز و شیکی است که بیشتر با هنرمندان و بازیگران کار میکند و تصاویری نیز با آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی موجود است.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی