تتوهای خجالت آور بهاره رهنما به سبک تتلو+عکس

به گزارش ساناپرس؛ تتوهای خجالت آور بهاره رهنما به سبک تتلو+عکس

بهاره رهنما بازیگر ایرانی است. بهاره رهنما این روزها با حواشی زیادی همراه شده است. بهاره رهنما در حوزه مدلینگ فعالیت دارد. بهاره رهنما به تازگی از همسرش جدا شده است. بهاره رهنما این روزها در فضای مجازی حضور پررنگی دارد.

تتو روی صورت بهاره رهنما مثل تتلو!بهاره رهنما به تازگی بر روی گوشش تتویی زده و برخی میگن روی بخیه عملش تتو کرده که معلوم نباشه بعضیا هم میگن میخواسته خاص باشه به همین دلیل اون قسمت از صورتش رو خالکوبی کرده. البته که خانم بازیگر روی دستاش هم چند تتو دارد که به راحتی آنها را بیرون میریزد و ان در حالیست که اگر بازیگر و یا هنرمندی تتو داشته باشد نباید جایی مشخص باشد.

بهاره رهنما

زدن تتو بر روی صورت خیلی از کاربران رو یاد تتلو میندازه که خب این دو تا هیچ ارتباطی به هم ندارن اما چون یک سلبریتی خانم روی صورتش تتو زده این نظرات را میدهند!

بهاره رهنما

بهاره رهنما

بیوگرافی کامل بهاره رهنما:

بهاره رهنما برای اولین بار با یک فیلم اکشن – افعی – به سینما‌ آمد. سپس با همسرش (پیمان قاسم خانی) در فیلم عاشقانه بازی کرد.

بهاره رهنما در سال ۱۳۸۰ بازی در یک فیلم کمدی – نان و عشق و موتور هزار – را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

بهاره رهنما

اما شاید بازی در فیلم گاوخونی ساخته بهروز افخمی یکی از بهترین فرصتها برای نمایش توانایی هایش باشد.

بهاره رهنما یکی از بازیگران زن ایرانی است که در ۱۰ آذر سال ۱۳۵۲ در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شده.

بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

بهاره رهنما

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی بود و دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.

بهاره رهنما

ازدواج مجدد بهاره رهنمابهاره رهنما در تاریخ 96/6/4 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما جزئیات جالبی داشت. ماشین عروس بهاره رهنما بی ام و شاسی بلند ایکس3 بود! روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی