پیکه این تصاویر را از شکیرا دید حسودیش شد | غوغای عکس های جنجالی شکیرا

بدون دیدگاه

به گزارش ساناپرس، پیکه این تصاویر را از شکیرا دید حسودیش شد | غوغای عکس های جنجالی شکیرا

عکس‌های جدیدی از شکیرا در یک مجله معروف منتشر شده است. مصاحبه شکیرا با این مجله با استقبال زیادی روبه‌روشده است.عکس‌های جدیدی از شکیرا در یک مجله معروف منتشر شده است. مصاحبه شکیرا با این مجله با استقبال زیادی روبه‌روشده است.شکیرا  خواننده کلمبیایی و نامزد سابق جرارد پیکه ویدئویی از لیپ سینک ترانه «کوپا واچیا» را در اینستاگرام منتشر کرد.شکیرا با آهنگ «کوپا واچیا» لیپ سینک کرد. گفته می‌شد که این آهنگ یک دیس‌ترک مربوط به جرارد پیکه است.شکیرا دو فرزند از پیکه دارد. شکیرا خواننده جوان و زیبای کلمبیایی است. شکیرا اکنون از پیکه جدا شده است.

شکیرا

شکیرا خواننده ۴۶ ساله که از سال گذشته بعد از جدایی از  جرارد پیکه حسابی شکوفا شد و‌موفقیت‌های بیشتری به دست اورد در مصاحبه‌ی جدیدش گفت :”  فکر می‌کردم خیلی ضعیفتر باشم من کسی بودم که برای یک‌پریدگی دندان یک‌ روز‌ گریه می‌کردم اما بعضی از اتفاق‌ها باعث می‌شود قدر زندگی دستت بیاد حالا مواقع خوشحالی را گرامی‌تر می دارم و سعی می‌کنم ناراحتی‌ها را تا حد ممکن نادیده بگیرم”

شکیرا

“در ابتدا بعد از خبر خیانت حسابی شوکه و سپس وارد فاز قبول نکردن شدم ولی بعد دیدم برای خودم و‌ پسرانم باید قوی‌تر باشم و‌ آهنگ‌های جدید را نوشتم که تیمم با انتشار آنها مخالف بود ولی من پافشاری کردم و این آهنگ‌ها حالا به پرشنونده‌ترین آهنگ‌هایم تبدیل شدند” شکیرا در‌نهایت گفت انتشار تک‌ آهنگ برایش راحت‌تر از البوم است زیرا او‌ باید پسرانش را در الویت قرار دهد،آنها را به مدرسه ببرد تا جایی که بتواند خودش اشپزی کند و‌ در‌ کنارشان باشد.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed