واکنش برانکو به شکست پرسپولیس

بدون دیدگاه

به گزارش ساناپرس، واکنش برانکو به شکست پرسپولیس
سرمربی اسبق پرسپولیس به شکست این تیم برابر النصر واکنش نشان داد. شکست پرسپولیس مقابل النصر خلاف آن چیزی بود که هواداران این تیم انتظار داشتند. از این جهت که سرخپوشان فصل پیش قهرمان دو جام داخلی شد و به‌ عنوان بهترین تیم ایران راهی این مسابقات شدند. از طرفی عملکرد خوب پرسپولیس در چندسال اخیر حضورش در بازی‌های آسیایی باعث شده سطح تواقع هواداران این تیم بالا برود و حداقل انتظار شکست خانگی تیم‌شان را در ورزشگاه آزادی نداشته باشند.

شاید اگر پرسپولیس عملکرد خوبی مقابل النصر داشت انتقادات کمتری از یحیی و تیمش می‌شد اما واقعیت امر است که سرخپوشان بازی در خور نام و اعتبار تیم‌شان مقابل النصر ارائه ندادند. یکی از افرادی که از عملکرد پرسپولیس در بازی با النصر رضایت ندارد، برانکو ایوانکوویچ است. مربی‌ای که در زمان حضورش در پرسپولیس همواره با این تیم در لیگ قهرمانان پرفروغ ظاهر می‌شد.
برانکو که قبل از این مسابقه پیام روحیه‌بخشی را برای پرسپولیس و هوادارانش فرستاده بود، درمورد این شکست گفت: «چون بازی را به‌طور کامل ندیدیم نمی‌توانم کامل درمورد آن صحبت کنم. متاسفانه ‌فقط یک‌نیمه از مسابقه را تماشا کردم و در آن نیمه (نیمه اول) هم النصر تیم بهتر میدان بود و به همین خاطر بازی را برد. البته شنیدم که پرسپولیس یکی از بازیکنانش در نیمه‌ دوم اخراج شد و قطعا این مساله تاثیر زیادی در این شکست داشته است.»

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed