ماجرای بازداشت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست!

بدون دیدگاه

به گزارش ساناپرس، قرار منع تعقیب رئیس سازمان حفاظت محیط زیست صادر شد
مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: شعبه ۱۰۶۰ رسیدگی به جرام کارکنان دولت قرار منع تعقیب برای سلاجقه صادر کرد.در پی شکایت سرمایه‌گذار پتروشیمی میانکاله از علی سلاجقه؛ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست این پرونده در شعبه 1060 رسیدگی به جرایم کارکنان دولت در حال جریان بوده و جلسه دادگاه در تاریخ 11 شهریورماه برگزار شد.

در این رابطه، میثم سعیدی؛ مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: “در پرونده شکایت سرمایه‌گذار پروژه پتروشیمی میانکاله از دکتر سلاجقه، شعبه 1060 رسیدگی به جرایم کارکنان دولت قرار منع تعقیب صادر کرد. سازمان حفاظت محیط زیست با دلایل تخصصی بارها مخالفت خود را با پروژه میانکاله اعلام کرده است”.حواشی مربوط به “پروژه غیرقانونی پتروشیمی میانکاله” که از اسفندماه 1400 کلنگ خورده بود، با وجود مخالفت سازمان حفاظت محیط زیست، فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی و دادستانی کل کشور همچنان ادامه دارد و سرمایه‌گذار این پروژه سعی دارد تا به هر نحوی پروژه ضد محیط زیستی خود را کامل کند.

شکایت از رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیست در راستای همین تلاش‌ها بود که با صدور رأی منع تعقیب توسط دادگاه، تیر سرمایه‌گذار پتروشیمی میانکاله این بار هم به سنگ خورد!

اخبارجامعه
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed