تماشا کنید: حمله کرگدن به ماشین گردشگران در پارک کروگر

زمین های وحشی پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی به خاطر برخوردهای نفس گیر با حیات وحش شناخته شده است. با این حال، گاهی اوقات این برخوردها می‌تواند تغییری غیرمنتظره داشته باشد، همانطور که ویدیوی اخیر از حمله تهاجمی کرگدن به ماشین گردشگران را نشان می‌دهد.

این ویدئو با رانندگی آرام در پارک آغاز می شود و بازدیدکنندگان امیدوارند که نگاهی اجمالی به حیات وحش باشکوه آفریقا داشته باشند. اما با ظاهر شدن یک کرگدن عظیم الجثه آرامش به زودی از بین می رود. بدون اخطار، کرگدن حمله ور می شود و ماشین را هدف قرار می دهد.

قدرت طبیعت
نیروی محض حمله کرگدن مشهود است. خودرو علیرغم ساختار محکمی که دارد، این خودرو با این موجود قدرتمند قابل مقایسه نیست. وسیله نقلیه زیر ضربه می لرزد و قدرت خام حیوان وحشی را برجسته می کند. در حالی که پارک ملی کروگر به بازدیدکنندگان این فرصت را می‌دهد تا از نزدیک شاهد حیات وحش باشند، این ویدئو یادآور غیرقابل پیش‌بینی بودن طبیعت است. مهم نیست که چقدر به حضور انسان عادت کرده اند، حیوانات می توانند غیرقابل پیش بینی باشند و همیشه احتیاط توصیه می شود.

وایرال شدن
از آن زمان این ویدئو موجی در فضای مجازی ایجاد کرد و بینندگان ترکیبی از ترس از قدرت کرگدن و نگرانی برای ایمنی بازدیدکنندگان پارک را ابراز کردند. بسیاری بر اهمیت حفظ فاصله ایمن از حیوانات وحشی و احترام به فضای آنها تاکید کرده اند.

اخبارجهانچند رسانه ایحوادث
پربازدیدویژه
 
 
 
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی