هزینه اقامت در هتل محل استقرار رونالدو در ایران چقدر خواهد بود؟

به گزارش ساناپرس، هزینه اقامت در هتل محل استقرار رونالدو در ایران چقدر خواهد بود؟

هواداران رونالدو بابت اقامت در هتلی که رونالدو در ایران در آن خواهد بود باید هزینه‌ گرانی پرداخت کنند.کریستیانو رونالدو، فوق ستاره دنیای فوتبال در هفته پیش رو وارد ایران می‌شود تا با تیم النصر مقابل پرسپولیس قرار گیرد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که احتمالا کاروان النصر در هتل اسپیناس پالاس واقع در میدان بهرود در منطقه سعادت‌ آباد اقامت خواهد کرد و به این ترتیب افرادی که در این هتل اقامت دارند ممکن است با کمی شانس و اقبال فرصت دیدار با رونالدو را داشته باشند. اقامت در این هتل اما اصلا ساده نیست که هیچ، به شدت هم گران است.

اگر همین حالا قصد رزرو یک اتفاق در اسپیناس پالاس را برای دو شب از تاریخ  ۲۷ شهریور (روز قبل از بازی و روز بازی) داشته باشید گزینه‌های متفاوتی پیش روی شماست. ارزان‌ترین اتاق خالی برای این دو شب با عنوان «استاندارد گاردن بالکنی» برای دو نفر ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزارتومان هزینه خواهد داشت و به ترتیب با افزایش طبقات و آپشن‌ها، هزینه شما هم تغییر پیدا می‌کند. به طور کلی و بدون در نظر گرفتن شرایط اما ارزان‌ترین اتاق این هتل،  اتاق یک تخته PF به همراه صبحانه است که ۶ میلیون ۶۵۰ هزار تومان برای هر شب هزینه دارد (برای این قیمت به یک سایت رزرو هتل استناد شده است).

گران‌ترین اتاق این هتل با عنوان «اسکای سوئیت» که در بالاترین طبقه قرار دارد اما برای دو شب ۸۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برای شما هزینه خواهد داشت. این سوئیت گران البته در دسترس نیست و ظرفیت آن تکمیل شده است. هرچند که اگر طرفیت آن تکمیل نشده بود هم این سوئیت در اختیار النصری‌ها قرار نمی گرفت و اتمالا آن‌ها در یک طبقه اختصاصی حضور  خواهند داشت.

Untitledب

طبق پروتکل‌هایی که عمدتا باشگاه اروپایی طبق آن در یک کشور میهمان ساکن می‌شوند، یک تیم عمومان یک طبقه از هتل را به خود اختصاص می‌دهد و احتمتالا النصر هم چنین اقدامی خواهد داشت تا از لحاظ آسایش روانی بازیکنان در امنیت باشد. طبقه‌های هتل اما شرایطی متفاوت دارد. تعدادی طبقه عنوانی چون ویژه مدیران دارند و تعدادی عنوان کلاسیک. به همین علت حدس زدن طبق استقرار النصر کاری آسان نخواهد بود.

گفتنی است طبق اعلام باشگاه پرسپولیس، کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل النصر روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و در همان روز هم رسانه‌ها می توانند ۱۵ دقیقه از تمرین را ملاحظه کنند.

انتهای پیام/

اخبارورزش