اطلاعیه مهم برای مشتریان مرحله دوم ثبت نام سامانه یکپارچه فروش

به گزارش ساناپرس، اطلاعیه مدیران خودرو ویژه مشتریان مرحله دوم ثبت نام سامانه یکپارچه فروش

بدین وسیله به اطلاع کلیه مشتریان مرحله دوم سامانه یکپارچه شرکت مدیران خودرو با موعد تحویل زمستان 1402می رساند، از تاریخ 26 شهریور 1402 پس از دریافت پیامک اطلاع رسانی توسط شرکت مدیران خودرو، متقاضیان می توانند جهت دریافت خودرو پیش از موعد مقرر ظرف مدت 5 روز برای دریافت و تکمیل وجه دعوتنامه به صورت اختیاری به نمایندگی منتخب خود مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است منتخبین بر اساس زمان ثبت نام گروه بندی شده و پیامک اطلاع رسانی به نوبت، از تاریخ اعلامی و در بازه های مختلف برای هر گروه ارسال خواهد شد.

موارد مهم که می بایست در زمان دعوتنامه مد نظر قرار گیرند:

• پس از صدور دعوتنامه مشتری 72 ساعت فرصت برای تکمیل وجه دارد.

• در زمان صدور دعوتنامه، مشتری قادر به انتخاب یکی از روشهای نقدی یا اقساطی خواهد بود و پس از انتخاب امکان تغییر شرایط میسر نمی‌باشد.

• مشتریان محترم می‌بایست از امکان فراهم نمودن مدارک مورد نیاز لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات در خرید اقساطی اطمینان حاصل نماید. (در صورت عدم توانایی مشتری در احراز مستندات مالی و عدم تخصیص تسهیلات توسط بانک، هیچ مسئولیتی بر عهده شرکت مدیران خودرو نمی باشد)

• در صورت عدم مراجعه مشتری جهت تکمیل وجه، مجدداً در بازه زمانی تحویل خودرو به متقاضی اطلاع رسانی خواهد شد و نوبت ایشان با قیمت روز خودرو محفوظ می‌باشد.

 تسنیم

اخباراقتصادخودرو