نبیل باهویی برگ برنده پرسپولیس!

به گزارش ساناپرس، نبیل باهویی برگ برنده پرسپولیس!
بازیکن جدید پرسپولیس فصل گذشته مقابل الدحیل بازی کرد.نبیل باهویی، مهاجم ۳۲ ساله سوئدی تیم فوتبال پرسپولیس که به تازگی به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی پیوسته فصل گذشته در لیگ برتر قطر و در باشگاه قطر اس‌سی تجربه رویارویی مقابل الدحیل را در کارنامه خود دارد. یکی از تیم‌های همگروه با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا.

این بازیکن در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر قطر شنبه ۲۷ اسفند پارسال در ترکیب تیم قطر اس‌سی به مصاف تیم الدحیل رفت. باهویی در نیمه اول جای خود را به هافبک کامرونی تیمش «رائول دنزب ساندا» داد تا ادامه مسابقه را از روی نیمکت نگاه کند. تیم قطر اس‌سی در آن مسابقه در ورزشگاه خانگی با نتیجه سه بر یک مغلوب الدحیل شد.

این در حالی است که در جمع سرخپوشان تهرانی تنها حسین کنعانی‌زادگان است که بهمن ماه پارسال با الدحیل رودررو بازی داشته است. دیداری که در چارچوب هفته سیزدهم (دور برگشت) بین الاهلی (تیم کنعانی زادگان) و الدحیل برگزار شد.

الدحیل همگروه آسیایی و حریف دوم تیم پرسپولیس است که بعد از بازی اول این تیم مقابل النصر در تاریخ بیست و هشتم شهریور ماه باید در روز دوشنبه دهم مهر در قطر به مصاف این تیم برود.

اخبارورزش