روستایی که تمام اهالی آن متجاوز جنسی هستند؛ تجاوز پیشه من است!

به گزارش ساناپرس؛ روستایی که تمام اهالی آن متجاوز جنسی هستند؛ تجاوز پیشه من است!

روستایی خودمختار، عجیب و وحشتناک در منطقه‌ای به نام اورگلیدز در ایالت فلوریدا واقع شده، که تمامی اهالی آن به نوعی متجاوز جنسی و خلافکار هستند و مشخص نیست که این تعداد دزد و متجاوز و جنایتکار، چگونه با یکدیگر در صلح و صفا زندگی می‌کنند.

این روستای شگفت‌انگیز و وحشتناک در سال ۲۰۰۹ با جمعیت ۲۰۰ نفره به وسیله کشیشی به نام دیک ویترو بنا شد.

در این روستا تمامی اهالی به نوعی خلافکار و متجاوز هستند و کسی را نمی‌توان یافت که تاکنون خلافی مرتکب نشده باشد. آن‌ها به دور از محدودیت‌های قضایی آمریکا در صلح و صفا کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

متجاوزان جنسی در آمریکا بر اساس قانون، حق ندارند به فاصله حتی ۳۰۰ متری بچه‌ها نزدیک شوند. از این رو، روستایی بنا شد تا افراد متجاوز بتوانند آزادانه و به صورت خودمختار اداره جامعه ۲۰۰ نفری خود را بر عهده بگیرند و در حد امکان نسبت به اصلاح رفتار خود اقدام نمایند.عمده ساکنان این روستای عجیب مرتکب خلاف‌های جنسی شده‌اند. برخی از آن‌ها جزئی بوده و بعضی خلال‌های سنگین داشته‌اند. به پای تعدادی از آن‌ها نیز دستگاه جی‌پی‌اس نصب شده و توسط پلیس تحت کنترل هستند.

برخی از افراد به اتفاق خانواده خود ساکن در این روستا هستند. این روستای شگفت‌انگیز آنچنان بدون امکانات هم نیست. افراد‌ ساکن در این روستا می‌توانند اوقات فراغت خود را در پارک سپری نموده و با رفتن به کلیسا روح پریشان خود را بازیابند.

اخبارجامعه