مادر مهسا امینی تصاویر جدیدی از دخترش منتشر کرد

به گزارش ساناپرس؛ مادر مهسا امینی تصاویر جدیدی از دخترش منتشر کرد

مادر مهسا/ژینا امینی، با نزدیک شدن به سالگرد کشته شدن دخترش در بازداشت گشت ارشاد، با انتشار تصاویری تازه از مهسا امینی، در دلنوشته‌ای کوتاه، «از فراق و حسرت دیدار» دخترش نوشت.

تصویری جدید که مادر مهسا امینی منتشر کرد.

مژگان افتخاری، مادر مهسا امینی، روز شنبه ۴ شهریور، تصاویر تازه‌ای از مهسا/ژینا امینی، در حساب کاربری شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: ژینای دل و جانم، یک سال از آسمانی شدنت گذشت، سالی که در غم و فراق حسرت دیدنت، هر لحظه‌اش در دلم دوزخی بر پا بود.

مادر مهسا امینی در این متن کوتاه، به یادگارهای باقی‌مانده از دخترش که یادآور خاطرات اوست، اشاره کرده و افزوده است: کتابی که داشتی می‌خواندی، دفترچه یادداشت‌هایت، حتی پنجره اتاقت که در سکوت و تاریکی شب از آنجا به آسمان می‌نگریستی و با خدایت راز و نیاز می‌کردی و … همه چشم به راه پایان سفرت هستند تا بار دیگر با همان چهره شاداب و سرشاز از شور زندگی، از در وارد شوی و دوباره طنین صدای گرم و عطر گیسوانت در جای جای این خانه بپیچد.

با نزدیک شدن به سالگرد کشته شدن مهسا/ژینا امینی در بازداشت گشت ارشاد، در شماری از کشورهای جهان از جمله فرانسه، ایالات متحده آمریکا، هلند، آلمان، کانادا، بلژیک، بریتانیا و تعدادی دیگر از کشورهای جهان با انتشار فراخوان‌هایی برای برگزاری تظاهرات روز ۱۶ سپتامبر اعلام آمادگی شده است.

اخبارجامعه
پربازدید