تماشا کنید: وقتی گله کفتارها، شیر را تنها گیر می آورند

هنگام تماشای کلیپ ویدیویی کوتاهی که در بالا نشان داده شده است، زیر گرفتن معنای کاملاً جدیدی پیدا می کند. شاید یک کامیون بزرگ به یک هوندای کوچک چهار در برخورد کند، یا یک ماشین به عابر پیاده ای که در آن طرف خیابان راه می رود برخورد کند، یا حتی شخصی با سرعت تمام می دود و به طور تصادفی به یک کودک یا فرد مسن برخورد می کند.

این کلیپ یوتیوب که در بالا نشان داده شده است در Maasai Mara در کنیا آفریقا رخ می دهد. عکاس حیات وحش، پاریت شاه، عکاس اصلی این سافاری بود. آنها دسته بزرگی از کفتارها را دیدند که برای شکار یک شیر تنها در طبیعت حاضر شدند.  در نهایت بیش از 25 کفتار وجود داشت!

این شیر تنها در چمن‌های بلند ایستاده است و از دیدن کفتارهای متعددی که مستقیماً به سمت او می‌آیند به نظر نمی‌رسد. ما به طور طبیعی ممکن است فرض کنیم که هر حیوانی با دیدن ده‌ها کفتار وحشی که به سمتش می‌آیند فورا مکان را ترک می کند. با این حال، برای این شیر زن شجاع ترس معنایی نداشت..

وقتی کفتارها به او می رسند، او نه تنها زیر گرفته می شود بلکه کلمه بهتر برای این صحنه شخم زده خواهد بود. برخی کفتارها او را در هوا بلند می کنند در حالی که دیگران او را احاطه کرده اند. هر کدام از هر طرف او گاز می گیرند. او تمام تلاشش را می کند تا به مقابله بپردازد. با این حال، در برابر این تعداد، هیچ حیوانی نمی تواند زنده بماند. درست زمانی که فکر می کنیم این عذاب قریب الوقوع اوست کمک نمایان می شود.

آنها گریه های او را شنیده اند و این کفتارها را می ترسانند. حتی با وجود اینکه فقط پنج تا از شیرها ظاهر می شود، همین تعداد برای ترساندن این 25 کفتار کافی است.

اخبارجهانچند رسانه ای
پربازدیدویژه