خواستگار شناسی جالب و شناخت خواستگار از روی پیشانی اش

خطوط چروک پیشانی، هر کدام نشان دهنده خصوصیات روحی و جسمی هر فردی می باشند که دانستن معانی این خطوط، می توانند به شناخت شخصیت خواستگارتان کمک کنند.

در اکثر افراد خطوط چروک پیشانی وجود دارد که این خطوط نشانگر ویژگی های روحی و جسمی است. جالب است بدانید هر یک از خطوط روی پیشانی معانی مختلفی دارند و با آن می توانیم خواستگار خود را شناسایی کنیم.

شناخت خواستگار

این خطوط روی پیشانی شخصیت خواستگارتان را لو می دهد

  • افرادی که بین دو ابروی خود یک خط چین عمودی دارند، معمولا خودخواه و جدی بوده و کمتر عاطفی هستند. این قبیل اشخاص سرسخت و مقاوم هستند و قدرت عزم و تصمیم گیری بالایی دارند.
  • افرادی که روی پیشانی خود دو خط چین عمودی دارند، فردی دوست داشتنی، دلسوز و مهربانند و دیدشان به همه چیز بسیار متفاوت است.
  • افرادی که روی پیشانی خود خطوط زاویه دار، دارند به مسائل سریع و بیش از حد واکنش نشان می دهند.
  • افرادی که روی پیشانی خود بیش از دو خط عمودی دارند، فردی کمال گرا هستند که قبل از تصمیم گیری مسائل را تجزیه و تحلیل می کنند.

روانشناسی خطوط صورت

از روی خطوط افقی پیشانی بیماری هایتان را تشخیص دهید

خطوط افقی روی پیشانی و مکان آنها از نزدیکی محل رویش مو تا ابروها هر کدام معنای مختلفی دارند و با طالع بینی مرتبط هستند.

وجود خطوط افقی بر روی پیشانی بدین معنا است که بر شما استرس زیادی وارد شده و نگرانی های زیادی دارید. همچنین داشتن این خطوط به معنای نشانه اختلال در عملکرد سیستم گوارش مخصوصا معده است. پس لازم است به نوع غذایی که مصرف می کنید، دقت کنید و استراحت کافی داشته باشید. همچنین به مقدار کافی آب مصرف کنید.

از روی چین و چروک پیشانی شغل خود را انتخاب کنید

بر اساس عقید برخی ها خطوط چین و چروک روی پیشانی با طالع بینی افراد ارتباط دارد و به آن سفر از زحل تا ماه می گویند.

طالع بینی چین و چروک پیشانی

خواستگار خود را با خطوط صورتش بشناسید

خط زحل: افرادی که خط زحل را روی پیشانی خود دارند، تمایل زیادی به شغل مهندسی و حفاری معدن، مترجمی زبان های خارجی و کشاورزی دارند و بیشتر وقتشان را در طبیعت می گذرانند.

خط مشتری: افرادی که خط مشتری را روی پیشانی خود دارند، به کسب علم و دانش علاقه فراوان دارند و دارای اعتقادات مذهبی هستند. این افراد به مال اندوزی و جمع کردن ثروت، غذا علاقه مند هستند و بسیار پر خور هستند.

خط مریخ: افرادی که خط مریخ را روی پیشانی خود دارند، خودخواه و تهاجمی هستند و به سرعت واکنش تندی به رفتار دیگران نشان می دهند و سرسخت و شجاع هستند.

روش های شناخت خواستگار

معانی مختلف خطوط چروک روی پیشانی

خط خورشید: افرادی که خط خورشید را روی پیشانی خود دارند، توانایی فعالیت در یک جایگاه و مقام بالا را دارند و افراد دارای اعتبار و قدرت هستند که علاقه مند هستند برای دولت کار کنند.

خط ونوس: افرادی که خط ونوس را روی پیشانی خود دارند، علاقه مند به هنر، موسیقی و آواز هستند و عاشق سرگرمی و لذت بردن از هنر می باشند.

خط عطارد: افرادی که خط عطارد را روی پیشانی خود دارند، در کار فروش، کارآفرینی، راه‌اندازی کسب و کار یا روزنامه نگاری عملکرد خوبی دارند و دارای روابط اجتماعی قوی هستند.

خط ماه: افرادی که خط ماه را روی پیشانی خود دارند، به شعر و موسیقی علاقه مند هستند و غذا خوردن را بسیار دوست دارند.