خبر بد برای آبی پوشان/ این استقلالی دربی را از دست داد

خبر بد برای آبی پوشان/ این استقلالی دربی را از دست داد

فقط چند ساعت تا آغاز دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس باقی مانده است. یکی از حساس ترین شهرآوردهای تاریخ که تیم برنده یک جام قهرمانی را بالای سر می برد و هیچ کدام از طرفین علاقه ای ندارند که شاهد برگزاری جشن و شادی طرف مقابل باشند

بهزاد غلامپور در جریان تمرین روز گذشته آبی ها دچار مصدومیت شد.

فقط چند ساعت تا آغاز دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس باقی مانده است. یکی از حساس ترین شهرآوردهای تاریخ که تیم برنده یک جام قهرمانی را بالای سر می برد و هیچ کدام از طرفین علاقه ای ندارند که شاهد برگزاری جشن و شادی طرف مقابل باشند.

در تمرین روز گذشته استقلال اتفاق عجیبی رخ داد که منجر به مصدومیت یکی از اعضای کادرفنی این تیم شد. بهزاد غلامپور هنگام گرم کردن گلرهایش و انجام تمرینات اختصاصی، دچار آسیب دیدگی شد.

غلامپور که هنگام انجام تمرینات باید ضربات متعددی را به سمت دروازه شوت بزند تا شاگردانش را تمرین دهد، هنگام انجام این تمرین مصدوم شد و گفته می شود که او ممکن است نتواند در دیدار امروز و برای گرم کردن دروازه بان های استقلال حاضر شود.

چنانچه تا زمان شروع مسابقه، غلامپور نتواند به شرایط آرمانی برسد، یکی از مربیان رده های پایه استقلال وظیفه گرم کردن پیش از شروع مسابقه را با سیدحسین حسینی برعهده خواهد داشت.

منبع: ورزش سه

اخبارورزش