ببینید: اقدام عجیب یک مقام دولتی پس از افتادن گوشی لاکچری اش به داخل مخزن سد!

در یک حادثه به ظاهر معمولی، افتادن گوشی یک مقام دولتی هند به داخل آب  مخزن سد به یک رویداد خبرساز تبدیل شد. پس از اینکه یک مقام دولتی در هند در هنگام پیک نیک و گرفتن سلفی با دوستانش، گوشی S23 Ultra اش به داخل آب سد افتاد وی در اقدامی عجیب دستور داد تا آب کل مخزن سد را برای پیدا کردن گوشی اش تخلیه کنند! با دستور این مقام محلی، میلیون‌ها گالن آب که برای مزارع خشک شده ذخیره شده بود از این سد تخلیه شد. این اتفاق در ایالت چتیسگر هند رخ داد.

بر اساس گزارش رسانه های هندی، این مقام دولتی به نام “راجش ویشواس” حین گرفتن سلفی به طور تصادفی گوشی خود را در عمق 15 فوتی آب مخزن سد انداخته بود. ویشوا که از گم شدن تلفن خود وحشت زده شده بود، از اداره آبیاری برای بازیابی آن کمک گرفت و با استفاده از یک پمپ 30 اسب بخاری آب مخزن را تخلیه کرد.

در طول سه روز، 2,100,000 لیتر آب تخلیه شد و حدود 1500 هکتار زمین را از منابع آبیاری مورد نیاز محروم کرد. در نهایت، پس از تخلیه میلیون ها گالن آب، تلفن  سامسونگ S23 به ارزش 96000 روپیه کشف شد. با این حال، تعجبی نداشت که این گوشی به دلیل غوطه ور شدن طولانی مدت، آسیب های جبران ناپذیری دیده بود. راجش ویشواس در دفاع از اقدام خود مدعی شد که آب پمپاژ شده از سد در واقع فاضلاب نامناسب برای آبیاری است. او در ادامه توضیح داد که انگیزه او از بازیابی گوشی گمشده به دلیل ارزش شخصی آن بوده است، زیرا حاوی مخاطبین مهمی است.

این اتفاق با واکنش گسترده کاربران و انتقاد آنها از اقدام این مقام دولتی همراه بود که نهایتا منجر به تعلیق این مقام دولتی از سمتش بود.

مقامات محلی در حال ارزیابی تاثیر این اقدام بر زمین های اطراف و بررسی تدابیری برای جبران آب از دست رفته هستند. این حادثه در زمانی اتفاق می افتد که مناطقی در شمال و مرکز هند زیر آفتاب سوزان با مشکل کم آبی دسته و پنجه نرم می کند.

اخبارجامعهجهانچند رسانه ایحوادث
پربازدیدویژه

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی