باورتان نمی شود این «بازیگر قبل انقلاب» الان در سریالهای ایرانی کیست!/ عکس

به گزارش ساناپرس؛ تصویری قدیمی از گیتی ساعتچی در دوران بازیگری اش در قبل انقلاب با چهره ای بسیار متفاوت منتشر شد.عکسی جالب و دیده نشده از گیتی ساعتچی بازیگر خوش چهره ایرانی در سریالهای قبل انقلاب منتشر شد که زیبایی او در گذشته را به خوبی نشان می دهد.

فیلم های قبل از انقلاب گیتی ساعتچی
گیتی ساعتچی تا قبل از انقلاب اسلامی در 5 مجموعه تلویزیونی بازی کرد که معروف ترین آن فیلم طلاق و ایتالیا ایتالیا در سال 1356 بود.

گیتی ساعتچی بعد از انقلاب
گیتی ساعتچی بعد از انقلاب ۵۷ هم بمدت ۱۰ سال ممنوع الکار بود تا اینکه برای اولین بار با بازی در سریال “جتسجو” محصول سال ۶۷ شبکه یک سیما، این ممنوعیت برداشته شد

ازدواج گیتی ساعتچی
گیتی یکبار در جوانی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج هم یک دختر به نام طاهره بود که در رشته مهندسی معماری تحصیلکرده و متاهل هم بود که متاسفانه تنها دختر ایشان هم در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ به خاطر سرطان سینه درگذشت.

سکته مغزی گیتی ساعتچی
ساعتچی در اسفند ۱۳۹۳ به علت سکته خفیف مغزی در بیمارستان بستری شد و مدتی قدرت تکلم خود را نیز از دست داد اما بعد از مدتی دوباره سلامتی خود را بدست آورد. ایشان در حال حاضر مشغول خانه داری است و بشدت کم کار شده است.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجاد چروک و افتادگی عضلات صورت جلوگیری کرد.

اخباربازیگران و هنرمندان
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی