اعتقاد ویژه قلعه‌نویی به شماره ۲۰ استقلال

به گزارش ساناپرس، یکی از تغییرات جالب ترکیب تیم ملی در بازی با روسیه حضور محمد محبی ستاره استقلال در زمین بود. بازیکنی که تا سوت پایان بازی از سوی داور تعویض نشد.
محمد محبی این فصل یکی از خوب‌های استقلال بود. کارلوس کی روش او را به اردوی آماده سازی تیم ملی فراخواند اما به یکباره تصمیم گرفت روی او قلم قرمز بکشد و این تصمیم با انتقاد از سوی تماشاگران استقلال و خیلی از کارشناسان فوتبال مواجه شد.

با حضور امیر قلعه‌نویی در راس کادر فنی تیم ملی طبیعی بود بار دیگر شاهد دعوت از این بازیکن و حضورش در ترکیب ثابت تیم ملی باشیم. به این خاطر امیر قلعه‌نویی بود که محمد محبی را از تیم شاهین بوشهر به سپاهان آورد و در لیگ برتر به او بازی داد.

محمد محبی در بازی با روسیه خوب بازی کرد. یکی دو بار در موقعیت گلزنی قرار گرفت و دو سه پاس خوب هم به مهدی طارمی و دیگر بازیکنان داد و در نهایت هم با گرفتن پنالتی زمینه ساز گل مهدی طارمی شد. امیر قلعه‌نویی ستاره استقلال را تعویض نکرد چون خوب و تاثیر گذار بازی می‌کرد. درست به مانند روزهای حضور در بازی‌ای استقلال.

به نظر می‌رسد محمد محبی را در دوره مربیگری امیر قلعه‌نویی همانند دوره مربیگری مارک ویلموتس یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی ببینیم.

اخبارورزش
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی