ایرج طهماسب بعد از شش ماه ناپدید شدن، یهویی پیداش شد

به گزارش ساناپرس، برنامه مهمونی پخش شده و چون ایرج طهماسب طی شش ماه اخیر موضعی راجع به وقایع اجتماعی نداشته با واکنش‌های متناقضی مواجه شده:

قسمت اول مهمونی رو دیدم که به قول خود آقای طهماسب زود قضاوت نکرده باشم، فقط یه جا به سختی سال گذشته اشاره کرد، یه جای دیگه هم با کنایه و تمسخر(و نه طنز) از کنار ماجرای شلوغیا گذشت. الان می‌تونم قضاوت کنم آقای طهماسب؟ به نام خدای رنگین کمان، بچه‌ها نخندین،آقای طهماسب! …

خب حالا یه سریا ممکنه بیان بگن ای بابا شما هنوز از سلبریتی‌ها انتظار دارین؟

بله عزیز! انتظار داریم، چون شهرت و جایگاه اجتماعی اون آدم می‌تونه تاثیر زیادی بر احساسات جمعی و حرکت اجتماعی داشته باشه،برا همین برای خیلیاشون از واژه‌ی influencer استفاده می‌کنند.

ضمن این که همون‌طور که از مزایای این شغل مثل شهرت، ثروت، محبوبیت و… بهره‌مند میشن، انتظار هم می‌ره که هزینه‌هاش رو هم پرداخت کنن.

ایرج طهماسب بعد از شش ماه ناپدید شدن، یهویی پیداش شد

دختری با گوشواره مروارید نوشته: نظر نامحبوب: مخاطب ایرج طهماسب ما بزرگسالان نیستیم، کودکانند. مهم‌ترین کاری که برای سلامت روان کودک میشه کرد دور نگه‌داشتنش از اخبار بده. چرا باید تو برنامه نوروزی که برای کودکان ساخته، به حوادث اخیر واکنش نشون بده؟

این نظر احسان کرمی است: ایرج طهماسب سفیر سرزمین عروسکها در کشور بزرگسالانه کودکان ایران است.

او تقریبا در تمام عمر حرفه ای خود با وجود … شدید مهمترین انتقادها و حرفها را در آثارش زده. جریان ساز بوده و سخت حرفه‌ای و تا ابد همین خواهد بود.اینطور ناشکیبا نباید بر او تاخت

نظر تند و تیز آرش نعیمیان: بسیاری زبان به کام گرفتند و از تخطی سر باز زدند.

در این میان اما، از روزهای آغازین، غیبت یک نام مشهود و سؤال برانگیز بود: ایرج طهماسب! عمو ایرج عزیز، ببخشید! متأسفم! برنامه‌ی امسال شما را نادیده بایکوت می‌کنم! از بقیه هم دعوت می‌کنم که به نام ایران چنین کنند.

ایرج طهماسب بعد از شش ماه ناپدید شدن، یهویی پیداش شد

اکانت دو نقطه هم نوشته: توی یک سال جایگاه یک سلبریتی بین مردم میتونه زیر و رو بشه. نمونه‌ش همین ایرج طهماسب.

چقدر پارسال همین موقع قربون صدقه‌ش رفتیم! امسال ولی فرق میکنه آقای مجری 🙂

این هم اکانت هارمونی: یک نفر ساکن تورنتو برای ایرج طهماسب نوشته«اقای مجری راه شما با سکوتی که کردین و برنامه ساختین، از راه ما مردم آزادیخواه جدا شد»! حالا ته اش رو بگیری خودش و بچه اش و ننه باباش همه ساکن تورنتو اند، کلاه اش بیوفته ایران نمیره، چهار تا هشتگ زده، یکشنبه ها هم رفته تظاهرات بعدم آبجو!

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی