سما جهانباز دختر شیرازی که گم شده بود بالاخره پیدا شد؟ / خبر جدید نوروز 1402

به گزارش ساناپرس، همشهری آنلاین: سما جهانباز دختر شیرازی که گم شده بود بالاخره پیدا شد؟ / چه بلایی سرش آمد؟آخرین خبر

سما جهانباز دختر شیرازی که گم شده بود بالاخره پیدا شد؟

آخرین خبر از وضعیت سما جهانباز
ستایشی،سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده سما جهانباز دختر جوان اصفهانی اسفند ماه  سال 1401 گفت: پرونده‌ای در این زمینه در شعبه ۱۳ بازپرسی دادسرای عمومی شیراز که ویژه رسیدگی به امور جنایی است مفتوح و پرونده در مرحله مقدماتی است، یک نفر در ۲۴ بهمن ماه امسال دستگیر شده است به اتهام مقید پرونده و با صدور تامین صادره فعلا در بازداشت است.

افشین محمدی دره‌شوری معاون دادستان و سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز در تشریح آخرین جزئیات پرونده ناپدید شدن “سما جهانباز” دختر اصفهانی در شیراز، با اشاره به اینکه تحقیقات قضائی این پرونده به‌صورت شبانه‌روزی و دقیق تحت نظر بازپرس شعبه 13 دادسرای ویژه رسیدگی به امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز در حال بررسی است، اظهار داشت: اخیراً یک نفر دیگر مرتبط با این پرونده بازداشت شده است و تحقیقات قضائی و پلیسی ادامه دارد.

وی با بیان اینکه هنوز از سرنوشت این دختر جوان خبر قطعی در دست نیست گفت: در روند پیگیری و بررسی این دختر اصفهانی تاکنون 11 نفر دستگیر شدند که تعداد 10 نفر به‌دلیل تکمیل اولیه تحقیقات و رفع ظن فعلاً آزاد شده‌اند و اخیراً یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شده است.

این مقام قضائی خاطرنشان کرد: اقدامات پلیسی و اطلاعاتی با نظارت مستقیم مقام قضائی همچنان ادامه دارد و همه دستورات لازم قضائی به ضابطین در جهت باز شدن گره این پرونده همچنان ادامه دارد و ان‌شاءالله بتوانیم زودتر به نتیجه برسیم و در خصوص آن اطلاع‌رسانی کنیم.
محمدی دره‌شوری با ابراز اینکه به‌لحاظ قضائی و پلیسی در خصوص سرنوشت سما هر موضوعی محتمل و از فرضیات است، بیان کرد: پسر پیراهن‌قرمزی نیز که پدر سما مدعی است که او دخترش را ربوده است دستگیر شد و مدت‌ها در بازداشت بود که با بررسی‌های انجام‌شده توسط تیم ویژه پلیس آگاهی و بررسی دوربین‌ها و به‌دلیل‌ فقد دلایل بزهکاری، فعلاً آزاد شده است.
سما سمیران جهانباز دختر 22ساله اصفهانی، تابستان امسال همراه خانواده‌اش به منزل یکی از اقوامشان در شیراز رفته بود. او شب بیست و پنجم تیرماه برای فروش یک قطعه طلای کوچک به طلافروشی رفت و تلفنی به مادرش خبر داد 15 تا 20 دقیقه دیگر به خانه می‌رسد، اما بعد از این تماس گوشی‌اش خاموش شد و از آن روز تا حالا هیچ خبری از او نشده است!

اخبارجامعه
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی