وعده وزیر برای تغییر حقوق کارگران

به گزارش ساناپرس؛ وعده وزیر برای تغییر حقوق کارگران

نماینده کارگران پس از جلسه شورای عالی کار و تعیین حداقل حقوق کارگران در سال آینده گفت: در نهایت پس از ساعت‌ها چانه‌زنی و گفتگوی مستمر با شرکای اجتماعی عددی به عنوان دستمزد کارگران تعیین شد.

علی خدایی نماینده کارگران پس از جلسه شورای عالی کار و تعیین حداقل حقوق کارگران در سال آینده گفت: در نهایت پس از ساعت‌ها چانه‌زنی و گفتگوی مستمر با شرکای اجتماعی عددی به عنوان دستمزد کارگران تعیین شد.

خدایی افزود: گروه کارگری نهایتا به این موضوع رضایت داد و این رضایت دادن به معنای راضی بودن قلبی نیست. ما از جمع کارگران می‌آییم و می‌دانیم که معیشت آنها چه مشکلاتی دارد اما با سیاست‌ها و وعده‌هایی که دولت محترم در خصوص مهار تورم داده‌اند، نهایتا گفتگوها به نقطه‌ای ختم شد که آقای وزیر اعلام کردند در صورتی که تغییری در پرداختی‌های کارکنان دولت رخ دهد برای کارگران نیز اعمال می‌شود.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

اخباراقتصاد
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی