افشاگری جنجالی از زوج مشهور هالیوودی؟!

به گزارش ساناپرس، طرفداران معتقدند مایلی سایرس، خواننده مشهور آمریکایی، دلیل ازدواج کواه مدت خود با لیام همسورث، بازیگر مشهور استرالیایی، را در آهنگ جدیدش فاش کرده است!

با انتشار آهنگ جدید مایلی سایرس به نام «Muddy Feet» طلاق او از همسر سابقش، لیام همسورث بار دیگر در فضا مجازی جنجالی شده است!

متن آهنگ جدید خواننده آمریکایی 30 ساله باعث بوجود آمدن شایعاتی درباره خیانت لیام همسورث، همسر سابقش، به او شده است.

این آهنگ جدید به نام «Muddy Feet» یکی از آهنگ‌های آلبوم جدید او به نام «Endless Summer Vacation» که در روز جمعه منتشر شده است.

در بخشی از این آهنگ جدید مایلی سایرس می‌خواند: «تو بوی عطری را می‌دهی که من نخریده‌ام / حالا دیگر می‌دانم چرا پرده ها را کشیده‌ای / از خانه من برو بیرون».

مایلی همچنین در بخش دیگری از این آهنگ اشاره می‌کند که لیام همسورث در حالی که مقصر است دائم وارد زندگی او می‌شود و او دیگر مجبور است چاره‌ای بیاندیشد.

نظریات عجیب و غریب کاربران درباره معنی آهنگ جدید مایلی سایرس!

بسیاری از طرفداران این خواننده برای به اشتراک گذاشتن نظریات خود به توییتر روی آورده‌اند.

این طرفداران معتقدند مایلی با آهنگ جدیدش سعی در بر ملا کردن دلیل اصلی ازدواج ناموفقش دارد.

کاربران زیادی معتقدند این آهنگ به خیانت‌های مکرر آقا بازیگر به همسرش در خانه مشترکشان اشاره دارد.

کاربر دیگری معتقد است 12 آهنگ و یک دِمو این آلبوم نشان دهنده زنانی است که لیام همسورث در زندگی مشترکشان با آن‌ها به مایلی سایرس خیانت کرده است.

«12 آهنگ نشان دهنده زنانی است که لیام با آن‌ها به او خیانت کرده است. خود مایلی نیز یک دِمو این آلبوم است. شخصی که پیش از همه در زندگی لیام حضور داشته است اما به او توجهی نشده است.» با این حال کاربران زیادی این نظریات را اشتباه و تنها شایعاتی ساخته ذهن طرفداران این خواننده مشهور آمریکایی می‌دانند.

میلی سایرس با انتشار اولین آهنگ از این آلبوم به نام «Flowers» توانست به جایگاه اول تعداد پخش یک آهنگ برسد. به گزارش وقت صبح این آهنگ نیز که درباره ازدواج ناموفق این زوج است دقیقا در روز تولد لیام همسورث، بازیگر استرالیایی، منتشر شده بود.

لیام و مایلی در سال 2008 و هنگام فیلمبرداری فیلم «Last Song» با یکدیگر آشنا شدند.

آن‌ها پس از نامزدی طولاتی مدت خود در دسامبر سال 2018 در طی مراسمی خصوصی ازدواج کردند.

با این حال تنها چند هفته پس از ازدواج لیام همسورث درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه داد. این زوج سابق در حال حاضر با افراد دیگری ازدواج کرده‌اند.

اخباربازیگران و هنرمندان
 
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی