حمله تند عقاب آسیا به امیر قلعه‌نویی!

به گزارش ساناپرس؛ خط قرمز امیر قلعه‌نویی روی نام امیر، حسابی عقاب را شاکی کرده‌است. اسامی لیست نخست تیم ملی با حضور امیر قلعه‌نویی منتشر شد و چند نام بودند که در کمال ناباوری توسط ژنرال سابق آبی‌ها دعوت نشدند. یکی از نام‌هایی که خط خوردنش باورنکردنی به نظر می‌رسید، امیر عابدزاده است. گلری که در دوران اسکوچیچ چند باری هم شانس پوشیدن لباس شماره یک تیم ملی را پیدا کرد، اما با کودتا علیه اسکو، آفتاب او هم غروب کرد و دیگر شانس چندانی برای حضور در دروازه تیم ملی پیدا نکرد.

پس از دوران کی‌روش حالا امیر با بحران بدتری روبه‌رو شده و امیر قلعه‌نویی روی نام وی خط قرمز کشیده است.

همین موضوع باعث شده تا احمدرضا، عقاب سابق فوتبال ایران حسابی از این موضوع شاکی شود و به چند آشنای مشترک گلایه کند. احمدرضا به دوستانش گفته امیر قلعه‌نویی شاید فکر کرده اینطوری می تواند حساب سال‌های قبل را تسویه کند، در صورتی که اینجا گل گهر و سپاهان نیست، اینجا تیم ملی فوتبال مملکت است و امیر حق ندارد مسائل شخصی را وارد لیست تیم کند و با سرنوشت پسرم بازی کند.

هرچند آشنایان مشترک گفته‌اند این عدم دعوت قطعا مقطعی است و به زودی در آینده نزدیک شاهد حضور امیر درون اردوی تیم ملی خواهیم بود، اما تفکر قلعه‌نویی هرچه بوده حسابی عقاب پرسپولیسی آسیا را شاکی کرده است.

اخبارورزش
 
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی