واکنش جنجالی رامبد جوان به جایزه گرمی شروین حاجی پور / عکس

به گزارش ساناپرس، رامبد جوان، مجری، بازیگر و کارگردان مشهور با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود، به جایزه گرمی شروین حاجی پور واکنش نشان داده است.

واکنش جنجالی رامبد جوان به جایزه گرمی شروین حاجی پور

واکنش جنجالی رامبد جوان به جایزه گرمی شروین حاجی پور 

رامبد جوان که در طول یک دهه اخیر توانست با برنامه خندوانه در شبکه نسیم مخاطبان قابل توجهی را پای تلویزیون بنشاند، قرار بود فصل نهم را پس از محرم و صفر برای تلویزیون بسازد.

اما موضع گیری ها او و برخی عوامل خندوانه باعث شد تا برخی فعالان رسانه ای ادعا کنند که تلویزیون دیگر قصدی برای همکاری با رامبد جوان ندارد.

در این میان محمد بحرانی صداپیشه جناب خان نیز اخیرا تاکید کرد که دیگر قصد حضور در خندوانه را ندارد تا پرونده این برنامه پیچیده تر از همیشه شود.

با این حال، اکنون هم رامبد جوان به جایزه گرمی شروین حاجی پور واکنش نشان داده و خطاب به او نوشته است:

مبااارکه

رامبد جوان مثل یک کودک چهارده ساله است!
مهسا طهماسبی معتقد است رامبد جوان مثل یک کودک چهارده ساله پر انرژی و شاداب است.

به گزارش خبرآنلاین، در برنامه معرکه که مهسا طهماسبی مهمان آن بود، بهنام تشکر، مجری برنامه نظر او درباره همکاری با رامبد جوان را پرسید و طهماسبی در پاسخ گفت:

«با رامبد جوان، در کار «قانون مرفی» ایفای نقش کردم و تجربه بسیار عجیب و جذابی داشت و به نظر من رامبد جوان آدمی است که به این جهان تعلق ندارد و یک جهان فانتزی برای خودش دارد که شاید هرکسی به راحتی آن را نپذیرد و درک نکند ولی بسیار انسان مهربان و کار درستی هستند.»

بهنام تشکر در ادامه به او گفت با این تعریف‌هایی که شما انجام دادید، می‌توان نتیجه گرفت که کار کردن با رامید جوان بسیار لذت‌بخش است و طهماسبی در پاسخ گفت:

«بله، واقعا لذت بخش است.»

در ادامه مجری برنامه به فعال بودن رامبد جوان اشاره کرد و مهسا طهماسبی درباره این ماجرا گفت:

«ایشان همیشه پر انرژی و فعال هستند، یعنی تا چهار صبح هم ضبط کار ادامه پیدا کند، ایشان این کار را انجام می‌دهند، حتی ممکن است که بسیار خسته باشند. آقای جوان شبیه یک کودک ۱۴ ساله است، هم بازیگوش است، هم کودک درونش بسیار فعال است.»

اخباربازیگران و هنرمندان
 
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی