شرایط دریافت وام کم سود 200 میلیون تومانی / حداکثر زمان بازپرداخت این وام / حداقل اقساط ماهیانه چند؟

به گزارش ساناپرس؛ شرایط دریافت وام کم سود 200 میلیون تومانی / حداکثر زمان بازپرداخت این وام / حداقل اقساط ماهیانه چند؟

مشتریان بانک صادرات که مایل به دریافت وام کم سود 200 میلیون تومانی هستند، امکان استفاده از طرح «میثاق» این مجموعه را دارند. سود این تسهیلات برای متقاضیان حقوقی کم‌تر است.

آن دسته از مشتریان بانک صادرات که امکان دریافت وام کم سود 200 میلیون تومانی بانک صادرات را دارند، حتما در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه دریافت کرده‌اند. ضمنا اشخاصی امکان دریافت این تسهیلات را دارند که حداقل سه ماه از مدت زمان افتتاح حساب ایشان گذشته باشد. سود این تسهیلات بانکی برای اشخاص حقیقی 9 درصد و برای حقوقی‌های واجد شرایط هفت درصد اعلام شده است. تمامی افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید ضامن رسمی داشته باشند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام به 36 ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 6 میلیون و 359 هزار و 947 تومان است. کل سود تسهیلات 28 میلیون و 958 هزار و 75 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 229 میلیون و 11 هزار و 75 تومان خواهد بود.

دیگر نکات وام کم سود 200 میلیون تومانی بانک صادرات

لازم به ذکر است که این طرح یک مزیت مهم دارد. براساس اعلام بانک، نحوه محاسبه میانگین موجودی و کسب امتیاز دریافت تسهیلات در این طرح به صورت روز شمار بوده و مشتری امکان واریز و برداشت و انجام امور روزانه مالی خود را خواهد داشت.

آن دسته از مشتریان حقوقی بانک صادرات که مایل به دریافت چنین تسهیلاتی هستند نیز می‌توانند با توجه امتیاز متعلقه خود، کارکنانشان را برای دریافت وام به بانک معرفی کنند.

بانک صادرات در قالب دیگر عقود بانکداری اسلامی اعم از مرابحه، مساقات و … نیز به مشتریان حقیقی و حقوقی واجد شرایط تسهیلات ارائه می‌دهد.

اخباراقتصاد
 
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی