هدیه ای متفاوت به ابراهیم رئیسی /رئیس جمهور جدید صدای مردم را بشنوند

حسین علائی، تحلیلگر سیاسی و از فرماندهان نظامی در دوران دفاع مقدس در بخشی از یادداشتی که در خبرگزاری خبرآنلاین منتشر کرده است؛ نوشت:  با روی کار آمدن دولت جدید، رسم بر تبریک گفتن و گل بردن و هدیه دادن است. با این نوشته به رئیس جمهور محترم و دولت تازه نفس جدید تبریک می گویم و مطالب زیر را به آنها هدیه می کنم. 


بیشتر بخوانید؛ 

هدیه به رئیس جمهور و دولت جدید


وی ادامه داده است: معمولاً دولت های جدید برنامه های تازه ای برای اقداماتی که قرار است در دوره چهار ساله خود انجام دهند به مردم و مجلس شورای اسلامی ارائه می دهند. اما آنها به مردم به صورت واضح و روشن نمی گویند چه کارهایی را نخواهند کرد. 

او در ادامه به لیستی از اقدامات و کارهایی که بهتر است رئیس جمهور جدید انجام ندهد اشاره کرده و آورده است: کارهایی چون تداوم نگاه امنیتی به اداره کشور به جای اولویت بخشی عملی به رونق اقتصادی، کنار گذاشتن تجربیات مثبت و منفی دولت های قبلی،حجیم کردن دولت و دستگاه های دولتی،  نشنیدن صداها و خواسته های اقشار مختلف مردم و محاسبه نکردن هزینه – فایده هر تصمیم برای مردم و کشور از مسائلی است که بهتر است انجام نشود تا وضع کشور در حوزه های مختلف، وخیم تر از چیزی که هست نشود و ان شاءالله رو به بهبودی گذارد و رضایت مردم جلب شود. 

۲۷۲۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها