پاسخ غول المپیک به خبرنگار ایرانی

به  گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نشست خبری مدال آوران  فوق سنگین وزنه برداری المپیک توکیو برگزار شد. لاشا تالاخادزه گرجستانی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرانی مبنی بر اینکه راز قدرت خارق العاده  او و رکورد های فوق العاده‌ای که به ثبت می‌رساند چیست، گفت: من تمریناتم را انجام می‌دهم به صحبت‌های مربیانم گوش می‌دهم و در مسیری که برای من تعیین شده قدم برمی دارم و هیچ کار دیگری غیر از آن انجام نمی‌دهم و هیچ چیز پیچیده دیگری وجود ندارد.

لاشا تالاخادزه در پاسخ به این پرسش که با طلای المپیک توکیو  راضی شده است یا خیر، گفت: خیر، من همچنان تمریناتم را ادامه می دهم و برای المپیک پاریس و خود را برای کسب مدال طلای المپیک ۲۰۲۴  آماده می کنم.  

داودی: امیدوارم وزنه برداری در المپیک بماند

همچنین علی داودی در نشست خبری در مورد اینکه تصور می کردید در سن ۲۲ سالگی اولین مدال المپیک خود را بگیرید، گفت: خدا را شکر به مدال المپیک رسیدم. بله هر ورزشکاری که وارد ورزش قهرمانی می شود، مدال المپیک می خواهد و  هدف من هم این بود به مدال المپیک برسم و خوشحالم مردم کشورم برای چند لحظه خوشحال شدند.

داودی در پاسخ به این پرسش که چرا وزنه برداری باید در المپیک باشد، تاکید کرد: وزنه برداری رشته ای است که طرفدار زیادی دارد. در المپیک پاریس که هست اما امیدوارم بعد از آن هم باشد چون یکی از جذاب ترین رشته ها است و امیدوارم در المپیک باقی بماند. وزنه برداری در ایران طرفداران زیادی دارد. متاسفانه در این المپیک دو سهمیه داشتیم و خیلی از ورزشکاران ما حضور نداشتند و اگر وزنه برداری در المپیک باقی بماند برای کاروان ایران  و وزنه برداران ایران خوب است.

بیشتر بخوانید: دلچسب مثل مدال نقره علی داوودی/ تالاخادزاده هم رکورد خودش را شکست هم رکورد المپیک را

۲۵۱۲۵۳

مطالب مرتبط
آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها