خبر خوش برای سرخابی ها / آسیا دوباره مجوز استقلال و پرسپولیس را داد

به گزارش ساناپرس، وزارت ورزش تکلیف صدور مجوز حرفه‌ای برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را روشن خواهد کرد.

در حالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌های آسیایی برای فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا است، هنوز مجوز حرفه‌ای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال صادر نشده تا خطر ادامه غیبت این دوباشگاه در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا همچنان وجود داشته باشد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور مجوز حرفه‌ای چند آیتم اصلی مانند پرداخت بدهی‌ها، بسته شدن پرونده‌های حقوقی، مالکیت باشگاه‌ها، امکانات سخت افزاری ورزشگاه‌ها و … را مدنظر دارد. باشگاه پرسپولیس در بحث پرداخت بدهی‌ها و حل و فصل کردن پرونده‌های حقوقی اقدامات خوبی انجام داده و تقریبا در این دو مورد مشکلی وجود ندارد، اما در بحث ورزشگاه و مالکیت اقدامی صورت نگرفته است.

نکته اینجاست که برطرف کردن مشکلات سخت افزاری ورزشگاه آزادی بر عهده شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی است و در مورد مالکیت هم وزارت ورزش و جوانان تصمیم گیرنده است. این یعنی باشگاه پرسپولیس در این دو مورد هیچ قدرت اجرایی ندارد و رفع این اشکالات برعهده دو نهاد بالا است.

ر همین خصوص قاسم یوسفی رئیس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در گفت و گو با میدان، در خصوص نگرانی‌هایی که در مورد ایرادات ورزشگاه آزادی وجود دارد و اینکه آیا این ایرادات برطرف می‌شود؟ گفت: در این مورد هیچ نگرانی وجود ندارد. ما در حال انجام امور هستیم و ایرادات را برطرف می‌کنیم. دوباشگاه در این خصوص نگرانی نداشته باشند و ما قطعا ایراداتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا را برطرف می‌کنیم.

 
مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید