اولین واکنش پرسپولیسی محبوب به مهاجرتش

به گزارش ساناپرس؛ این باشگاه به‌ تازگی تأسیس شده و در فصل ۲۰۲۳ مسابقات لیگ برتر کانادا شرکت می‌کند. راب فرند بازیکن پیشین تیم ملی این کشور، مالک باشگاه ونکوور اف‌سی به شمار می‌رود.

قطبی در گفت‌وگو با سایت ونکوور اف‌سی در خصوص تیم جدید خود اظهار داشت: هر چه پیرتر می‌شوم،‌ صبر و انعطاف‌پذیری من بیشتر می‌شود. یاد گرفته‌ام چگونه راه‌حل‌هایی برای مشکلات پیدا کنم. ونکوور یکی از فوق‌العاده‌ترین شهرهای دنیاست؛ شهری جهانی با تنوع و باشگاهی که می‌خواهد شهر را در آغوش بگیرد. یاد گرفته‌ام وقتی برای کار به کشوری جدید می‌آیید، باید مسائل مختلف را رعایت کنید، گوش کنید و فرهنگ آن کشور را بیاموزید.

وی که در سال ۸۷ با پرسپولیس به قهرمانی لیگ برتر رسید، با اشاره به فعالیت خود در کشورهای مختلف گفت: از ۱۳ سالگی مهاجر بوده‌ام و به آمریکا آمدم. همه جا یک مهاجر بوده‌ام و زمانی که شما مهاجر هستید، هر روز باید خودتان را اثبات کنید. تاکنون درگیر پروژه‌های چالش‌برانگیز و سخت زیادی بوده‌ام. من سرمربی تیم‌هایی چون بایرن مونیخ یا رئال مادرید نبوده‌ام و تیم‌هایی داشته‌ام که باید آن را از سطحی متوسط یا ضعیف می‌ساختم.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران، افزایش کیفیت بازیکنان را به‌ عنوان یکی از مهارت‌های خودش برشمرد و تصریح کرد: باید تیمی بسازیم که از همان بازی اول به هواداران احساسی منتقل کنیم که می‌توانیم هر مسابقه را ببریم. هر زمان که به ورزشگاه می‌آیند، تماشاگران باید هیجان‌زده شوند.

اخبارورزش