استایل دخترانه بازیگر مهروف خانم همه را شوکه کرد!

به گزارش ساناپرس، برن سات، بازیگر مشهور ترک در ششمین سالگرد آغاز کار نتفلیکس در ترکیه به همراه همسرش حضور یافت که استایل دخترانه مورد توجه قرار گرفت.

دو شب پیش، ششمین سالگرد آغاز کار نتفلیکس در ترکیه، جشن گرفته شد و بازیگران و سلبریتی‌های زیادی در این جشن حضور یافتند. استایل سلبریتی‌ها در این جشن به شدت مورد توجه قرار گرفت.

برن سات، بازیگر مشهور ترک در ششمین سالگرد آغاز کار نتفلیکس در ترکیه به همراه همسرش حضور یافت که استایل دخترانه مورد توجه قرار گرفت.

برن سات و همسرش کنان دوغولو در این مراسم با ست صورتی‌رنگ برند والنتینو در مراسم حاضر شدند، اما نکته جالب درباره استایل برن سات این بود که دقیقا همین استایل را پیشتر بر تن جی جی حدید، مدل مشهور هم دیده بودیم. همین موضوع باعث شد که کاربران فضای مجازی بپرسند که این استایل به برن سات بیشتر می‌آید یا جی جی حدید.

جی جی حدید با این استایل در مراسم مخصوص پرنس چارلز حضور یافته بود. پوشیدن پیراهن، جوراب شلواری و کفش صورتی در کنار موهای پلاتینی رنگ او، استایلش را شبیه باربی کرده بود.

این در حالی بود که برن سات با موهای خرمایی رنگش ظاهر شده بود.نکته متفاوت دیگر در استایل این دو نفر، وجود کیف دستی صورتی در دست جی جی حدید و بدون کیف بودن برن سات بود.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید