یک خبر مهم برای پرسپولیس و یحیی

به گزارش ساناپرس، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس: واگذاری ورزشگاه کاظمی به تهاتر وزارت ورزش با شهرداری مربوط است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هفته گذشته جلسه‌ای با مدیرعامل ورزش شورای شهر تهران داشتم که بنا شد پیگیری کنند به نتایج خیلی خوبی هم برای واگذاری رسیده‌اند که ظرف چند روز آینده انجام می شود.

رضا درویش پس از خروج از ساختمان فدراسیون فوتبال به خبرنگاران گفت: حسابی بود که قبلا با فدراسیون داشتیم آمدم ببینم به کجا رسیده و چقدر از حسابی که قبلا قرض گرفته بودیم مانده است. برخی از چک‌ها مانده بود و آمدم ببینم این چک‌ها را باید تحویل بگیریم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره روند واگذاری مجموعه ورزشی شهید کاظمی افزود: هفته گذشته جلسه‌ای با مدیرعامل ورزش شورای شهر تهران داشتم که بنا شد پیگیری کنند به نتایج خیلی خوبی هم برای واگذاری رسیده‌اند که فکر می‌کنم ظرف چند روز آینده انجام شود. احتمالا تهاتری باید با وزارت ورزش انجام شود. مقدمات آن انجام شده و فکر می‌کنم ظرف دو سه هفته آینده به نتیجه برسد.

درویش افزود: یکی از آیتم‌ها این است که ورزشگاه را ۹۹ ساله بدهند اما بیشتر فکر می‌کنم انتقال آن میسر است. موافقت اعضای شورای شهر را داشته باشند قسمتی هم به وزارت ورزش برمی‌گردد و آن هم باید وزارت ورزش مجوزش را از دولت بگیرد. بروکراسی اداری‌اش زمان‌بر است اما ان‌شاءالله انجام می‌شود.

اخبارورزش
پرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی