اسطوره پرسپولیس سنگ تمام گذاشت / یحیی واکنش نشان داد

به گزارش ساناپرس؛ اسطوره پرسپولیس سنگ تمام گذاشت / یحیی واکنش نشان داد ابراهیم اسدی پیشکسوت پرسپولیس با بیان این جمله می گوید:

لیگ برتر در پایان هفته یازدهم تعطیل شد درحالی که پرسپولیس با ۲۴ امتیاز صدرنشین شد. این صدرنشینی امیدوارکننده است. تجربه نشان داده تیمی که در نیم فصل قهرمان شود به احتمال زیاد قادر است در پایان فصل هم قهرمانی خود را تکرار کند. پرسپولیس هم حالا صدرنشین لیگ برتر شده و می تواند این صدرنشینی را به قهرمانی نیم فصل و درنهایت قهرمانی پایان فصل سنجاق کند.

او ادامه می دهد:

شاید برخی ها نسبت به بردهای اقتصادی پرسپولیس انتقاداتی داشته باشند اما این تیم خیلی شیک و منطقی امتیاز کسب کرد. شما در لیگ برتر اگر می خواهید قهرمان شوید اول باید کم گل بخورید و این استحکام خط دفاعی پرسپولیس و دریافت فقط ۳ گل در ۱۱ بازی واقعا خوشحال کننده است. این تیم امیدوارکننده بوده اما مطمئن باشید پرسپولیس متفاوتی را در نیم فصل دوم خواهیم دید. یحیی گل محمدی مربی با تجربه ای است که همواره دنبال ارائه فوتبال تهاجمی و مالکانه است. تعطیلی مسابقات لیگ آن هم حدود ۲ ماه می تواند فرصت خوبی در اختیار کادرفنی پرسپولیس بگذارد که روی تاکتیک های تهاجمی کار کنند و شک نکنید تیم متفاوتی را خواهیم دید.

ابراهیم اسدی اضافه می کند:

به نظر من پرسپولیس در میان مدعیان قهرمانی لیگ برتر، نمایش بهتری ارائه داده و بهترین بوده است. در حال حاضر استقلال، سپاهان و  گل گهر رقیبان اصلی پرسپولیس به نظر برسند اما من فکر می کنم شانس پرسپولیس بیشتر از سایرین باشد. نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و یکم درس بسیار خوبی برای مدیریت و کادرفنی و حتی بازیکنان این تیم شد. شما دیدید بلافاصله پس از پایان مسابقات لیگ برتر، پرسپولیس شروع به خرید بازیکن کرد تا نقاط ضعف فصل گذشته پوشانده شود. یحیی گل محمدی خیلی هوشمندانه و منطقی لیست خرید خود را چید و به باشگاه ارائه داد. مهم ترین تغییرات در بخش دفاعی بود که امروز ثمره اش را ما در عملکرد دفاعی تیم می بینیم. البته باید از رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم تشکر و قدردانی کرد. اینکه شما بتوانید این تعداد بازیکن ستاره و خوب را در نقل و انتقالات خریداری کنید کار آسانی نیست. همین خریدها کمک کرد پرسپولیس حالا با کمترین گل خورده صدرنشین لیگ برتر باشد.

کاپیتان سال های نه چندان دور پرسپولیس ضمن تعریف و تمجید از علیرضا بیرانوند، می گوید:

همه بازیکنان پرسپولیس در ۱۱ هفته گذشته بهترین بوده اند اما از نظر من ستاره لیگ برتر و پرسپولیس، علیرضا بیرانوند بوده است. دروازه بان با غیرتی که شنیدم چند هفته ای هم با مصدومیت از ناحیه کمر مواجه شده ولی برای پرسپولیس به میدان رفته است. او بهترین گلری را انجام داده و نقش بسیار پررنگی در آمار فوق العاده پرسپولیس در تعداد گل خورده داشته است. شکی ندارم علیرضا بیرانوند در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز مثل جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حد یک ستاره ظاهر خواهد شد. او در قطر هم می تواند بهترین باشد و به موفقیت تیم ملی کمک کند.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید